Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kínaiak tényleg esznek kutyát?...

Kínaiak tényleg esznek kutyát? Itthon ugye illegális? Mit lehet tenni ha a gyanú fennáll hogy a mellettünk lakó kínaiak megeszik a kutyáikat?

Figyelt kérdés

van a szomszédban egy kínai pár gyerekekkel. mindig van nekik vagy 3 kutyájuk, de elég gyakran, félévente eltűnik egy, és a helyére kerül másik. az a gyanunk hogy megeszik a kutyát, ugyanis, hallottunk kutya vonyítást, elég rossz volt hallani is:S de ez CSAK GYANU, ezzel mit lehet kezdeni? nincs réá bizonyíték lehet nem is történik ez, de mi van ha igen? mert megvan rá az esély. akkor mi a teendő?

f


2012. máj. 21. 19:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%
A saját dolgoddal kéne foglalkozni!
2012. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
de ha tényleg ezt csinálják akkor az mindenki dolga... ugyanis ez állatkínzás... a kutya amúgy is olyan okos mint egy 4 éves kisgyerek... az ember legjobb barátja.
2012. máj. 21. 19:54
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Összeesküvéselméleteket gyártasz! Ha még nem múltál el 60, akkor gyorsan állj le, mert káros az agyra. Ilyet az öregek csinálnak, akik már becsavarodtak. Függöny mögül kukkolnak, úristen, mi lehet a szomszédban...!
2012. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
én 18 éves vagyok, és nem hülye. anyukámmal együtt hallottuk a vonyítást, és a kutyák cserélődnek, és nem tudni hova. megkérdezni nem lehet, magyarul is alig tudnak. erre varj gombot:S
2012. máj. 21. 20:01
 5/29 anonim ***** válasza:
41%

Édesem.

A kultúra amiben élsz az teljesen más mint a világon máshol.

Te például megeszed a marha húst,csirkét,halat,nyulat,lovat.Legalábbis Magyarországon teljesen természetes dolog ezeket enni.

Nos akkor elképzelheted,hogy az indiaiak szerint mi magyarok milyen kegyetlenek vagyunk,hiszen megöljük a szent állatot a marhát/tehenet.Ők el se tudják képzelni,hogy képes valaki enni belőle.

Vagy vegyük a lovakat.Egyes országokban a ló családtag,háziállat,és mi megesszük.

Oké.Nálunk a kutya családtag.AZ ember barátja.De nagyon sok országban(és nemcsak Kínában) a kutyát megeszik.Ahogy vannak országok ahol macskát esznek.Vagy a Mexicóiak kedvenc étele a tengerimalac.

Nem tudom mit kell ezen kiakadni.

Csak megjegyzem-Kínában főképpen a szegény negyedekben esznek kutyahúst.Az átlagos családok már nem esznek.Van pár kínai kollégám,és sosem ettek kutyát,sem ők sem a családjuk..Náluk a csirke megy.

De válaszolok a kérdésedre.Ha a szomszédaid titokban kutyát esznek...nos ez van..Nem tudsz mit tenni,mert bizonyítani sem tudod.A gyanúd senkit nem fog érdekelni.

2012. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
neked nincs lelked?:S és akkor hagyjam a francba ha tényleg ezt teszik? am lehet nem kínaiak, hanem mongolok, vagy vietnámiak, nem tudom, azt tudom hogy csipognak, és vágott szeműek.... Bocsi, de meg van rá a gyanú hogy megtörténik az eset... nem törődöm a többi szomszéddal, pedig vannak a közelünkben romák is, nem utálom őket vagy ilyesmi, nem vagyok rasszista, de az tuti hogy kutyák folyamatosan cserélődnek, és hallottunk már szörnyü kutyavonyítást egy pár másodpercre.... nah most mond hogy ez nem vérlázító! amúgy a kutya sokkal okosabb a felsorolt állatoknál. olyan mint mi, csak nem tud beszélni.... nemhiába a kutyák lehetnek rendőrök, vakvezetők, és nem a tehenek.... am azok a kultúrák eléggé lemaradottak...
2012. máj. 21. 20:09
 7/29 anonim ***** válasza:
45%

Van lelkem,de nem vádaskodom bizonyítékok nélkül.Azt hogy te szerinte d a kutya hűű de okos,és helytelen enni,nos te így gondolod,mert így nőttél fel.Ezzel az erővel te is egy lelketlen ember vagy mert szent állatot eszel.

Ha annyira oda vagy ezért,akkor tessék átmenni,és rákérdezni.

Nem pedig nyavalyogni,hogy mennyi kutyájuk tűnik el,és vonyítanak a kutyák.Amikor vonyít a kutya, tessék átrohanni,és gyorsan megnézni miért vonyítanak..

2012. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%

"am azok a kultúrák eléggé lemaradottak..."


Ha valaki így gondolkodik az is nagyon le van maradva..Miért gondolod,hogy csak a te kultúrád a normális???Mert te így gondolod???

2012. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
ezekben a kultúrákban se áram, helyenként se normális ivóvíz, se utak, telefonhálózat, internet, számítógép, nincs. sokakban állatokon járnak... hát ezért lemaradottak. orvosilag meg béka segge.... és am jah, gondolod amikor vágja a kutyáját, majd szépen beenged....
2012. máj. 21. 21:04
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

Na ezen jött nevettem..

Nincs áram,internet víz stb..

Látszik,hogy totál tájékozatlan vagy a világ terén.

Akkor okosodj egy kicsit.

India sokkal fejlettebb mint Magyarország.A nagy bankoknak több mint a fele indiai kézben van.Egyre fejlettebbek technika terén is,és egyre több elektronikai cégük van.Az orvosi ellátás is egyre jobb helyen áll..Mégis a szent állatuk a tehén.Kína szintén elég erős állam,és egyre jobb helyen állnak a technika terén ők is.

Az orvosi kutatásuk meg világszerte ismert..(ja,te nem tudsz ezekről)

Mégis esznek húst egyéb vallási,vagy rituálé szokás miatt..

Az alulmaradottság nem abból áll,hogy van- e internet vagy víz ,hanem abból,hogy mennyire vagyunk képesek tanulmányozni,elfogadni mások életét,kultúráját,szokásait.

Sajnálom,hogy vannak még olyan emberkék akiknek ennyire ..nem is tudom hogy mondjam egyszerű gondolkodása van.


Még egyszer,és utoljára..(többet már nem fogok vissza jönni,mert nem szeretek nem okos emberekkel beszélgetni)Ha vonyít a kutya akkor hívd ki a rendőrséget,hogy nyúzzák a kutyát vagy menj át,és verd rájuk az ajtót..Többet úgysem tehetsz..Vagy költözz el..és nem lesznek kutyaevő szomszédaid.

2012. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!