Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lay's vagy Chio chips?

Lay's vagy Chio chips?

Figyelt kérdés
melyiket szereted jobban? és miben különböznek ízre? o.O tom h a chio drágább de hát finomabb? én nem érzem a különbséget ízre

2012. máj. 26. 20:15
 1/7 anonim válasza:
100%
A lay's finomabb,és olcsóbb is tehát nekem a lay's jobban bejön.
2012. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Lays sokkal finomabb! Chio-ba ilyen összetört kis darabkák vannak,csomó megvan égve meg nem is olyan jó a fűszerezése!

Lay's az isteni:) Meg a LIDL-s chips az jóó nagy is meg olcsó:)

2012. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Egyik se, nem eszem ilyen szemetet, pénzt meg különadót meg főleg nem fizetnék érte.
2012. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 L.Thomas ***** válasza:

Húú gyerekek régen lehetett kapni a chio-t vödörbe,emlékszik rá valaki ???? Na akkor még finom volt a chio...


[link]


Amúgy a kedvencem a chio flips és chio taccos

2012. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jah tényleg az finom volt :)
2012. máj. 26. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz: Mikor milyen kedvem van. Hogy érted azt,hogy nem érzed a különbséget ízre? Mikor teljesen más a kettő!Én pont ezért van mikor kimondottan Lays-es hangulatom van,de van amikor a Chiot kívánom meg.Főleg számomra a chionak van egy külön íze/utóíze amit ritkábban kívánok meg.

Az Én kérdésem: hogy mostanában vett valaki "Te mire gyűjtesz"-es chiót? S sikerült feltölteni a kódot a gyujtogetek.hu-ra? Mert Nekem nem...:(

2012. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sikerült feltölteni a kódokat már 2 hónapja várom az ajándékaimat..
2012. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!