Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a zabkásába, hogy...

Mit tegyek a zabkásába, hogy még finomabb legyen?

Figyelt kérdés
Reggelire zabkását fogok enni, de most nem simán szeretném. Milyen gyümölcsöt, vagy mit tegyek bele, hogy finomabb legyen? Ti mit szoktatok beletenni?
2012. máj. 31. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
LEKVÁR!!!
2012. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
epret :D
2012. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__30..

Ennél a kérdésnél talán a 2. válaszadó vagyok én, ott leírtam, h én hogyan szoktam variálni.

Azért a lekvárral csínján bánnék, mert ha nem diabetikus termék, vagy otthon cukor nélkül készített, akkor az nem igazán illeszthető be egy rendes fogyókúrás étrendbe. (Mert gondolom fogyókúrázol..)

2012. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem fogyókúrázok, de szeretem a diétás ételeket is, úgyhogy bármilyent írhattok.:)
2012. máj. 31. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Túrót és reszelt citromhéjat.
2012. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ma 22:08 vagyok, akkor nem szóltam semmit, mehet bátran a lekvár is, mert úgy is finom, valóban :)
2012. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fehérjeturmixot önts a száraz zabpehelyre, 5 perc alatt megpuhul, és ez a legtáplálóbb, legegészségesebb reggeli.
2012. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!