Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zsemlét fagyasztani érdemes?

Zsemlét fagyasztani érdemes?

Figyelt kérdés
A lidl-ben nagyon finom zsemle van, de sajnos a szomszéd faluban van, idő hiány miatt pedig nem tudok ott minden nap ott vásárolni. És a fagyasztásos dolog jutott eszembe :D Szerintetek jó ötlet?

2012. jún. 1. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Előbb győződj meg arról,hogy nem-e lesz hűtőszaga. Amúgy mi kenyeret szoktunk fagyasztani,aztán megmikrózzuk. 12/L
2012. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Jó,én is szoktam pékárut fagyasztani,ha előveszi az ember és csak simán felenged,akkor is jó,de én szeretem bedugni a sütőbe 5 percre,úgy teljesen fel van újítva.Ha van ennyi helyed a fagyasztóban,érdemes.
2012. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy írják, ha van helyed akkor bátran!Én rendszeresen fagyasztok le zsömlét.Megveszek vagy 20 db-ot és frissen, aznap berakom egy nagy nejlonban a fagyóba.Mindig annyit veszek ki amennyi kell, és nem csinálok vele semmit csqak egyszerűen várok fél órát hogy kiengedjen.Szinte ugyan olyan.Egy héttől tovább ne, tartogatom benne, úgyhogy hűtőíze sem lesz.
2012. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Holnap ki is próbálom :)
2012. jún. 1. 20:12
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Az ám! Frissen be a fagyasztóba! mikor felenge, akkor ugyanolyan friss lesz. A mikróban pár pillanat alatt finom meleg puha zsömid lesz!
2012. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, mi mindig így csinálunk, és mikor kiveszem, csak hagyom, hogy magától olvadjon ki, mert amikor mikróval olvasztottuk utána fél órán belül teljesen kemény lett.
2012. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Na jó, de ha gyorsan kell a friss zsemle reggelire, akkor az fél óra múlva már javában emésztődik... :)
2012. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bizony, ez is igaz, olyankor én is bevetem a mikrót, fél-egy perc olvasztófokozaton, és finom puha :)
2012. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Én legalább 20 éve fagyasztok le zsömlét, igy minden reggel frisset tudonk enni. Kiolvasztva tényleg olyan, mint a frissen hozott.

ehhez meg: "Előbb győződj meg arról,hogy nem-e lesz hűtőszaga." csak annyit irnék, hogy hütöszag ott van, ahol nem takaritják renszeresen a hütöt - nekem még sose lett semminek "hütöszaga", öszintén szólva nem is tudom, milyen az, de az ételeknek nincs semmilyen szaga, ami eredetileg nem volt neki.

2012. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Jó lesz az, mi is le szoktuk fagyasztani. Este kiveszem, reggelre kienged, és megcsinálom a szendvicset. :)
2012. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!