Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a mekibe az új...

Mennyibe kerül a mekibe az új kicsi/közepes/nagy shake?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 3. 10:52
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
0%
szerintem shakeből csak két méret van. megmondom az árát, de előbb légyszi áruld el, miért akarod tudni. sohasem értem a rengeteg kérdést a mcdonald's-os kaják árára vonatkozóan. mond el neked miért fontos ez. :)
2012. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
gondolom azért akarja tudni, hogy ne ott érje meglepetés a pénztárnál h kur.va drága... mi a fenét kell kötekedni?! te meg ezt áruld el nekem. h miért jó állandóan kötekedni.
2012. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetro ***** válasza:
0%
meglepetés? milyen meglepetés érhetné? hogy 160ezer lesz egy shake? biztos én vagyok furcsa, de nem szoktam a szívemhez kapni mikor meglátom, hogy 420 Ft, pedig úristen nekem a gyakorin 380 Ft-ot mondtak... és ezért mertem most az egyszer megkérdezni, mert tényleg nem értem, hogy van naponta 10 ember, aki forintra kiszámolva akar mcdonald's-ba menni. számomra ez nem tűnik túl életszerűnek.
2012. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
lehet h annyit szeretne kérni a szüleitől, amennyibe pont kerül az a rohadt shake.
2012. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
öö nem tudom a méreteket, de 320 és 520 ft között mozog, de tarts magadnál 600 ft-ot mindenképpen. és a mekiben kérdezde meg mennyibe kerül.
2012. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
EGY VÁLASZT KÉRTEM, NEM KÖTEKEDÉST! KÖSZI, AKI RENDESEN VÁLASZOLT
2012. jún. 3. 14:50
 7/12 anonim válasza:
na, vettem shaket, 420 volt a nagy. de azért legyen nálad a 600 ft :D
2012. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

250Ft a 2,5deci, 420Ft a 4deci, ugyanúgy, mint a "régi" shake-eknél. Több méret nincs belőle.

Egyébként meg a pultnál is lehet szólni, hogy "ja bocs, ha ilyen drága, akkor nem kérem", mekiben dolgozom, naponta kb. 50 ember csinálja ezt, abszolút nem ciki. De én azt is megértem, ha itt rákérdeznek az árakra, pl. osztálykiránduláson, hasonlókon velem is előfordult, hogy kiszámoltam, mennyi pénzt kell megspórolnom, hogy hazafelé meg tudjam venni a mekiben, amit szeretnék. :D

2012. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, eltaláltad. Általános iskolai tanár vagyok és a 33 fős osztályomat szeretném elvinni évvégi jutalomként (már voltunk 1 hetes táborban) mekizni :) és mivel az osztálypénzből vennénk, ezért kérdeztem, hogy a régi árak a maradandóak. Mert jött új íz és a pohár is újult. Így gondoltam van pofája a mekinek kicsit emelni az áron. De ezek szerint nem emelkedett. Köszönöm a választ.
2012. jún. 6. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem. :)

Még annyit, hogy ha a shake-en kívül mást is kapnak a gyerkőcök (menüt, szendvicset), érdemes előre "bejelentkezni", jelezni, hogy X időpontban érkeznének mondjuk 33 menüért, így a dolgozók nagy eséllyel előkészítenek akkorra mindent, és gördülékenyebben mennek majd a dolgok, mintha csak úgy, váratlanul "beesnének". :)

2012. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!