Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lányok ti erre odafigyeltek?

Lányok ti erre odafigyeltek?

Figyelt kérdés
Ti vigyáztok a teflon bevonatú edényekre vagy fém eszközzel kevergettek benne?A konyhaasztalon szoktatok vágni vagy előveszitek a deszkát MINDIG?

2012. jún. 3. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A teflonos dologra mindig, a deszkásra néha nem.
2012. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
figyelek.
2012. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én mindig, persze, mert egy vágás után dobhatnám ki az abroszt vagy a serpenyőt, kinek érné az meg.
2012. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindig deszkán vágok és vigyázok az edényekre is, nem oclsó mulatság ugye.


Ja és férfi vagyok.:)

2012. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mindkettőre odafigyelek


23N

2012. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs pillanatnyilag egyetlen teflonedényem sem, de régebben volt egy serpenyőm, amiben csak rántottát készítettem. Igaz, fém kanállal nyúltam bele, hogy az összesült rántottát (ami nálam úgy néz ki, mint egy vastag palacsinta) átfordítsam a másik oldalára, de soha nem karcoltam meg vele a bevonatot, mert szinte hozzá se ért a kanál.

A konyhaasztalon/konyhapulton csak kenyeret szoktam vágni deszka nélkül, de ott tudok vigyázni rá, hogy a kés ne érintse a felületet. Minden másnál vágódeszkát (üvegből készültet) használok.

2012. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A fém+teflon kombináció nálam sosem okozott gondot, a vágódeszkára meg igyekszem odafigyelni, de nem vagyok benne 100%-os. Anyukámnak csak egy darab icipici vágódeszkája van, így otthon nem igazán tudtuk bármelyik pillanatban előkapni, kenyerekhez egyátalán nem használtuk.
2012. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A teflonokra nagyon szoktam figyelni. Kár h a családból valaki nem. A palacsintasütőmön már egy pontban lejött a bevonat :S Vágáshoz pedig mindíg vágódeszkát használok mert abrosz van.
2012. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálam mindkettő vmiért automatikus, és igen, figyelek rá. Nem izélésből, de nem is láttam még soha senkit csak úgy az asztalon vágni. Akár műanyag terítő van rajta, akár semmi, nem kell ahhoz nagy tehetség, h belevágjon az ember. És akkor ott lesz az összekaristolt asztal/ pult?
2012. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen! a vágódeszkát kenyérszeléshez nem mindig szedem elő, de akkor az alját már a levegőben vágom át. Nem sznobság, meg szabálymánia, hanem így egyszerűbb. Ha a paradicsomot a pulton szeletelmém fel, nehezebb lenne utána összetakarítani. a teflonra azért figyelek, mert úgy tudom, ha elkezd kopni, utána könnyen feljön a bevonat. én nem akarok fémdarabkákkal találkozni a kajámban.
2012. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!