Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni Debrecenben...

Hol lehet kapni Debrecenben finom pisztáciafagyit?

Figyelt kérdés
Nem jégkrémet, hanem fagyizóban, köszönöm előre is!

2012. jún. 13. 12:11
 1/2 anonim válasza:

Látom még tavalyi a kérdés, de hátha idén is aktuális vagy mást is érdekel:

Én az Epreskert cukrászdát ajánlom, nemrég nyitottak a Csapó utcán a Nagytemplom és a Fórum között, a Goods Markert mellett. Szerintem érdemes kipróbálni, jó ízű, krémes fagyikat árulnak, majd meglátjátok.

Bár azt nem tudom így fejből, hogy pisztácia fagyi is van-e, mert kb. 10 félére emlékszem a pultban. Viszont én inkább a minőség, mint mennyiség híve vagy. Ott van pl. a Fórummal majdnem szemben a sarkon egy nagyobb fagyizó, nekik van vagy 30 féle, de nekem valahogy híg, ízetlen és jeges is (az újrafagyasztás miatt).

A másik aminek örültem, hogy tiszta, folyó vízben mossák a kanalat. A Fórumban a mozgólépcső alatt nem vettem még, de miután megláttam, hogy milyen vízbe mártogatják (valószínűleg, mert nincs vízvezeték a közelben), nem is fogok.

2013. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ma voltam náluk megint, van pisztáciafagyi is.
2013. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!