Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kajákat csináljunk?

Milyen kajákat csináljunk?

Figyelt kérdés
Hétvégén elutazunk a párommal egy rokonomhoz, de kb egész nap csak mi ketten leszünk otthon. Szeretnék kaja ötleteket, amit egyszerűen és gyorsan el lehet készíteni és finom :) Belsőség,gomba,pörkölt,sült hús nem jöhet szóba mert ezeket már unjuk :D Rakott krumpli is most volt a napokban meg milánói :D rántott húsra gondoltam, az egyik napra jó lesz de szombat-vasárnap-hétfőn leszünk ott. Reggeli és vacsi ötleteket is mondhattok nyugodtan, de 2-3féle ebédet mindenképp kéne kitalálnom. Pizzára is gondoltam, de azt elég körülményes elkészíteni.

2012. jún. 13. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

pofon egyszerű,de annál finomabb,párom egyik kedvence:

[link]


Aztán valami halat is csinálhatnál,ez már ízlés kérdése ki hogy szereti,és gyorsan megvan:

[link]


utána meg még ez kiváló recept,csak össze kell dobni és isteni:)

[link]


ez az én menüajánlatom:)

levesnek meg mondjuk borsóleves,azt csinálsz egy lábassal és elég mind a 3 napra:)

[link]


vagy valami gyümölcsleves,mert elég meleg lesz hétvégén és az jó hűsítő,vacsira is kíváló:)

2012. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húúú köszönöm :) A spenót nem jöhet szóba, mert nem szeretem :D borsólevest meg kb minden héten eszünk mert most van a szezonja és tele van a kert :D A hal nagyon jó ötlet, régen ettem már :) Az a kínai tészta is nagyon jól néz ki, bár olyat még nem ettem,de lehet most kipróbálom. A gyümölcs leves pedig eszembe sem jutott pedig mennyire szeretem :) Köszi mégegyszer :)
2012. jún. 13. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

gyümölcsleves

petrezselymes újkrumpli, rántott hús, karfiol, sajt


fraknfurtileves

mákos, diós vagy káposztástászta


tojásleves

citomos hal rizottó,


paradicsomleves

rizseshús uborkasaláta


kertész(zöldség)leves

sült máj krumplipürével, paradicsomsaláta


tojásos lecsó

rizskoch


tojásos nokedli, fejessaláta

derelye baracklekvárral


karfiolleves

göngyölt hús petrezselymes újkrumpli


krumplifőzelék fasírttal

szilvásgombóc fahéjjal


reggeli, vacsi

hagymás rántotta paradicsommal

tükörtojás

omlett

bundáskenyér

piritós-mézes, lekváros, túrókrémes

körözött, húskrém, tojáskrém

főtt virsli mustárral

melegszendvics

tejberizs, tejbegríz

zabkása gyümölccsel

2012. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez igen!

Mostmár csak válogatnom kell :) Köszönöm :)

2012. jún. 14. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!