Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik étterem a legjobb...

Melyik étterem a legjobb Egerben (ár-érték arányban is)?

Figyelt kérdés
Nemsokára Egerbe utazunk, hova érdemes elmenni, ahol JÓL főznek, van választék, különlegesség és árában nem a legdrágább?
2012. jún. 15. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nos, az imolában nagyon jó a kaja, de veszettül drága. az agria és a dorner jó hely. az egri korona borház viszont nem jó, oda ne menj!
2012. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Mondjuk ide érdemes nagyobb társasággal menni,mert akkor jobban jöttök ki.

2012. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zsálya bistro (Hotel Aqua) - nem a legolcsóbb, de megfizethető és nagyon jó a konyhája. A Szantofer étterem (régi Jó Barát) - jó konyha, megfizethető áron. Senator Ház a Dobó téren. A HBH-nak sem rossz a konyhája, sajnos sokat esett vissza, viszont a házi- és a meggysörük isteni.
2012. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a dörnert (mint ott kiderült) már ismertük sajnos (gombás ételt ettem ott még régebben, egész éjjel a wc-re jártam, és az adag sem volt elég, és szerintem én is így főztem volna meg). Így most nem mertük kipróbálni, viszont örülök hogy írtad, mert az ottani cuki viszont finom volt akko is és most sem csalódtunk benne. A HBH-t választottuk és nem bántuk meg (igaz az első 10 percben ott tartottam, hogy mindjárt felállok és elmegyek, de végül maradtam és nem bántam meg). Szerintem nagyon olcsó volt hatalmas adagokkal és fenséges ízekkel. El sem tudom képzelni milyen lehetett a visszaesés előtt. De lehet, hogy nem az ételben esett vissza, hanem a többiben. Ez viszont tényleg kár. Még egyszer köszönöm a segítségeteket.
2012. jún. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!