Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy tároljam a sertészsírt?

Hogy tároljam a sertészsírt?

Figyelt kérdés
vettem sparos sertészsírt, de mivel egyedül vagyok sokáig ki fog tartani. hogy tároljam hogy jo legyen? félig huztam le rola a fedőpapirjat, vissza is tetem, de kap levegőt. takarjam le alufoliaval, vagy kanalazzam átt zárhato müanyag edénybe? vagy nem gond ha kap levegőt? egyébként meddig jo igy? hűtőben tartom.

2012. jún. 17. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha levegőt kap. Hűtőben sokáig eláll.
2012. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mindenképp zárd le a tetejét és hűtőben tárold.
2012. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rakd papírostól műanyag zárható dobozba, és úgy a hűtőbe
2012. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen doboz. Simán tedd be a hűtőbe, nekünk is úgy van.
2012. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mint egy élelmiszer üzlet vezetője jobban ajánlom,hogy műanyagdobozba tedd,de mindenképp legyen lefedve.Eléggé egészségtelen lesz hosszú idő után,miután átvette a hűtő "ízét".
2012. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy kap levegőt, mi is úgy szoktuk felbontani, hogy rajtamarad a fedőfólia, de visszahajtjuk a zsírra, amikor kivesszük a megfelelő mennyiséget. Gond még nem volt belőle, szerintem nem is lehet. Egy a lényeg, hogy hűtőben legyen.
2012. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!