Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jó lehet még az a görögdinnyes...

Jó lehet még az a görögdinnyeszelet, amit csütörtökön tettem be a hűtőbe? Megehetem még, anélkül, hogy bajom lenne tőle?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem hiszem, valószínűleg már kezd egy kicsit erjedni. De ha egy kanálkával belekóstolsz, attól még nem lesz bajod és meg tudod ízlelni, hogy tényleg így van-e?

2009. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom megkóstolni!
2009. júl. 6. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is akkor tettük be és este nem volt baja,meg is ettük.
2009. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam, és finomnak tűnik. Ha mégis erjedt lenne, mi bajom lehet tőle, ha megeszem?
2009. júl. 6. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még érezni se lehet rajta, akkor szerintem semmi. Ha meg igen, úgyse eszed meg. De gondolom hasmenésed lenne tőle, ha sokat ennél, ha meg keveset, akkor semmi bajod nem lenne.
2009. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Semmi bajod nem lesz egyébként tőle; én a "rossz" mellékíze miatt nem szeretem már ilyenkor enni; de ha semmi baja ízügyileg, akkor nincs nagy gond; nyugodtan eheted!

2009. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is meg szoktuk enni, több nap után is. Sokszor nem is emlékszem mikor raktam be a hűtőbe aztán csak kiveszem és megeszem.

Kóstold meg, ha jónak tűnik megeheted.

Nekem sosem lett tőle bajom, de ha lehet is tőle max. kis hasfájás, hasmenés. Ennél komolyabb valószínűleg nem.

De mondom, nekem még sosem volt tőle semmi bajom. Pedig volt már amikor az egyik fele savanyú volt, de azt a részt kihagytam, a többit megettem aminek jó íze volt.

2009. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megettem, és semmi bajom nem lett szerencsére! :-)
2009. júl. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!