Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Neked melyik a kedvenc ételed?

Neked melyik a kedvenc ételed?

Figyelt kérdés
Írdd le kedvenc ételed, s annak receptjét, s elkészítési módját!

2012. jún. 26. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pont most lett kész,jól laktam:))

Sóbasült csirke krumplisalátával.

Csirkét 2 kg-s, sóágyra rakom,szórok egy kevés sót a bőrére is és berakom előmelegített sütőbe,először magasabb hőfokon,majd lejjebb veszem és 2 órán át sütöm. (Hőfokot nem tudok írni,nincs a sütőmön)

Jó ropogós bőre lesz,és isteni finom omlós pipihús:)


Krumplisaláta: A krumplit meghámozom,kockákra vágom és puhára főzöm. Mikor kihűlt akkor összekeverem egy kis dobozos tejföllel,majonézzel,fél citrom levével,karikára vágott újhagymával (1 csomó),sóval és borssal.


Fincsi volt!

2012. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Másik kedvenc kajám az itt található:

[link]


paradicsomos tonhallal és kb 5 gerezd fokhagymával szoktam csinálni,olasz tésztával és a végén jó minőségű reszelt sajt rá:)

2012. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hmm tényleg finomnak tűnik, köszi a választ :-)
2012. jún. 26. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a spagetti a kedvencem és ezt biztos tudod, hogy csinálják! :) Amúgy mi nem nagyon főzünk ilyen ételeket, mert én nem tudok főzni, anyuék meg mindig dolgoznak, de ha van valami akkor mindig spagetti van, és teszünk bele gombát is! :)
2012. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gombával a finom :)
2012. jún. 27. 08:17
 6/7 szerintem8 válasza:
74%

LEVES: görög gyümölcsleves hidegen, a recept itt található:

[link]

FŐÉTEL: tejszínes ananászos csirkemell:

[link]

DESSZERT: hmmmm..... desszertből nincs kedvencem ha gyümölcsös az legyen tele akkor gyümölcsel ha csokis akkor legyen full csokis :D

2012. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szerintem8 válasza:
100%
jah és még valami én mindig beáztatom a csirkemellet előtte szójaszószba, atól omlós lesz és ad neki egy jó ízt is
2012. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!