Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik gyártótól vegyek...

Melyik gyártótól vegyek konyhai robotgépet? Philips, Bosch, Moulinex, Kenwood?

Figyelt kérdés
Konyhai többfunkciós robotgépet szeretnék, kb. 20-25 ezres árfekvésben találtam is nagyon hasonlókat a fenti gyártóktól. Melyik a legmegbízhatóbb? Kinek mi a tapasztalata?
2012. júl. 1. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez azt tudom, hogy a Moulinex húsdarálomat 17 év után egy apró alkatrész kopása miatt kellett kidobnom. Cserélte volna a márkaszerviz, de közben változtattak a gép felépítésén, s már nem volt nekik alkatrész. Az új is Moulinex, most 20 éves. Egyszer csúnyán leejtettem, ezért van az alján, a kábeltartó rekeszen egy kb. 1 cm-es repedés. Egyéb baja nincs. Tökéletesen működik.

Nekem ennyi elég ahhoz, hogy ragaszkodjam a márkához.

Ám meglehet más cégek termékei ugyanilyen jók, s ha anno Boscht vettem volna, most azt javasolnám.

2012. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tejesen mindegy,mert bele van építve a hibásodás,általában kicsi kis hibásodási pontok.Tudom mert nekem az első háromból van és ott állnak csak.
2012. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem több,mint 20 éve Bosch van,és nagyon jól működik. A Moulinexből semmi nem vált be nálam.
2012. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kalifaszi guszti ***** válasza:
bosch
2012. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 doboszoli ***** válasza:

Tizenéve van egy Bosch multifunkciós gép nálunk szolgálatban.

Csak dícsérni tudom.

2012. júl. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Bosch van,már 5 éve.
2012. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bosch : MUM 46r1 csak dicsérni tudom . Ne szak boltban hanem internetes oldalokon néz körül csomagolás sérültet keres ezek sokszor olcsobban jönnek ki . ez a Bosch gép ami neken van szak üzletben 2 éve 45 ezer lett volt . csomagolás sérülten ami akülső csomagolásra vonakozik 25000ft volt . szerintem érdemes kicsit böngészni ha már meg van ,hogy melyik márkát szeretnéd..
2012. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

A Bosch MUM4655-össel szemeztem, de jelenleg az nekem drága (most kb. 34-35 ezerért kapni). Ezért gondoltam egy kicsit olcsóbbra, viszont elvesztem a gyártók ajánlatai között, ezért kértem segítséget. :-))

De lehet, hogy gyűjtögetek még rá, mert az tényleg komoly gép.

2012. júl. 2. 18:10
 9/9 doboszoli ***** válasza:

Ne vegyél gagyit, mert a drága az, ami használhatatlan, csak porosodik a kamrában.

Nálunk a Bosch mindig elöl van.

Inkább gyűjtögess még!

2012. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!