Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik olyan üdítő ital,...

Létezik olyan üdítő ital, amiben nincs sem cukor (gyümölcscukor sem), sem pedig mesterséges édesítőszer?

Figyelt kérdés

Tehát olyan kellene, amiben nincs semmi hozzáadott cukor és cukorbetegek is korlátlanul fogyaszthatják. Sok helyen kapható és ha lehet, szénsavas se legyen.

(100%-os gyümölcslé, víz és cukormentes tea nem jó. Ezeken kívül van más?) Köszönöm.


2012. júl. 2. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én éjszakára mindig beteszem a citromos vizet a fagyasztóba, reggel jég. Elviszem dolgozni, és lassan olvad ki, egész nap jéghideg. Még szoktam is csapvízzel keverni, hogy ne legyen annyira fagyos.
2012. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Profiban lehet kapni citromos vizet, mondjuk semmi ize nincs .A Rauch fehértea is pl Stevia kivonattal van édesítve és nagyon jó.Esetleg ásványvíz, és azzal ízesíted amivel akarod.
2012. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A Rauchban is van Aspartam. Esetleg olyan, amiben csak Stevia van ízesítőként?
2014. máj. 7. 00:51
 14/16 bamboochatheone ***** válasza:
Lassan két éves a kérdés és még mindig keresed?
2014. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen. Mert nem találok azóta sem! Gondoltam, hátha került már valami az országba, és én még nem fedeztem fel.
2014. máj. 8. 00:04
 16/16 anonim ***** válasza:

Vettem egy uditot, amiben 1,3 g cukor van 100 ml-ben. Gyumolcslevel dusitott asvanyviz (12% gyumolcs), igy van benne nemi gyumolcscukor es utolso helyen az osszetevoknel szukraloz es stevia. Sajnos ezt sem ihatnad korlatlanul, de neha valtozatossagnak jo lehet a viz melle. Ez az, van tobb izben is es nem is draga:

[link]

2014. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!