Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezt láttátok már? Elmondanátok...

Ezt láttátok már? Elmondanátok hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

íztesztre gondoltam...nevetséges hogy lenne már jobb íze pl a tesco víznek mint a janának,eviának,vösslauernek



2012. júl. 5. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne jobb íze, mi az indok ellene? Hogy nem önálló márka? Az, hogy honnan származik a víz talán nagyobb jelentőségű, mint hogy mi a neve. Ha a Tesco forrása jó minőségű, a vize is az.


A spar miért nem akaszt ki, pedig az a második?

2012. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sznobéknál biztosan kivágja a bioztosítékot...

Nálunk kiváló minőségű, ízű, (bár valóban kemény ) víz folyik a csapból. hűtőben tartjuk, ezt isszuk a drága divatos ásványvizek helyett.

Már többször bebizonyították, hogy a csapvíz sem csapnivalóbb a műanyagpalackos " csodáknál".

Ez a saját véleményem, másoknak lehet, hogy más.

2012. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Antimod ***** válasza:
100%
Attól függ, honnan jön az az ásványvíz, nem a márkája.
2012. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A tesco-s víz tényleg az egyik legjobb ízű.
2012. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A második hozzászólóval értek egyet!

A mi városunkban is nagyon jóízű ivóvíz van. Sőt, még azt is meg tudjuk különböztetni, ha a város egyik részéből, vagy a másikból hozták, vagy éppen a központi rész, mert az ott lakók a harmadik helyről (kútból) kapják a vizet.

2012. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a csapvízzel nekem sincs semmi bajom de azt nem tudom el hinni hogy a tescos víz jó nem azért mert sznob vagyok hanem mert kóstoltam és nem jó...és a jana és a NaturAqua ásvány vízeknél szerintem nincs jobb
2012. júl. 5. 10:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Szabad a választás, mindenki azt iszik, amit szeret és ízlik neki.

nemcsak vízzel, mindennel igy vagyunk..., ami nekem jó, az nem biztos, hogy másnak is jó, és fordítva.

Az ízlés nem vitatéma, monták már ezt előttünk is...:)

2012. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*mondták...nevezetesen már a rómaiak is.
2012. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
másodikkal teljes mértékben egyetértek.. Miért lenne valam sz*r, csak azért, mert az van ráírva, hogy tesco? A víznyerő helyet kell megnézni. A sparnak is van olyan ásványvize, ami visegrádi, csak a sparos 69 ft, a visegrádi meg 110... Az meg hülye, aki 1,5 vagy 2 liter vízért képes 600 forintot kiadni(Evian)
2012. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég sok olyan teszt volt már, ahol a tesztelök - köztük "hires" szakácsok meg inyencek - kóstoltak márkás és olcsó élelmiszereket, italokat és a legtöbb esetben a márkásakat rosszabbnak találták, söt a saját márkájú dolgokat gondolták márkásnak. (amiröl konkrétan tudok, az Camembert, sajtok, füstöltsonka, gyümöcslé, fözni való tészták, ásványvizek)
2012. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!