Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » MELYIK FAGYIT VÁLASSZAM?

MELYIK FAGYIT VÁLASSZAM?

Figyelt kérdés

Még kb 5 ember áll előttem a fagyizópultnál

és nem tudom eldönteni melyik fagyit válasszam.Van eper csoki vanilia .Javaslatokat várok



2012. júl. 13. 17:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak siesetek mert mindjár sorra kerülök:)
2012. júl. 13. 17:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Eper vanília
2012. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mind a hármat kérném. :-))))
2012. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire ideértem, gondolom , már el is nyaltad.
2012. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az emberek komolyan mindent megkérdeznek idegen emberektől? Honnan tudjam, hogy te milyet szeretsz? Azt ne mondjam meg, hogy mi legyen holnap az ebéd nálatok? -.-" És hova jutott a világ, hogy még a fagyi választása előtt is az interneten lógsz? Siralmas..
2012. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne mérgelődj kedves!

Én a múltkoriban kiakadtam azon, hogy újabban mindenki azt kérdezi, hogy ez vagy az a kaja mennyi idő alatt fő, vagy sül meg, holott kismillió feltétele van. Az még senkinek nem jutott eszébe, hogy talán közben nem az órát, hanem a készülő kaját kellene ellenőrizni.

:D

A múltkor azt mertem írni, hogy nálam a galamb-húsleves kb. 2,0 óra alatt fő meg, ha tudnád mit kaptam. Mert állítólag megfő az fél óra alatt is.

2012. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat .végül csoki vanília maradt:)
2012. júl. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!