Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak én találom túl rágósnak...

Csak én találom túl rágósnak a sertéshúst?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom megenni :S meg nem is ízlik... más is van így vele?
2009. júl. 13. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor rágós, ha nem jól van elkészítve, nincs jól megfőve. Ha az elkészítő ügyelt arra, hogy alaposan megpárolja a húst, akkor az omlós lesz. Ha az ízével van bajod, akkor azzal nincs mit tenni. :)
2009. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a húsokkal az a bajom, hogy a "sovány" részét nem bírom megrágni. Nem azért mert rossz a fogam, hanem mert nekem túl száraz. Ezért csak az olyan húsételeket szeretem, amiben a hús egy kicsit "kövérebb". Szal az ilyen brassóit nem szeretem, csak az oldalat meg ilyenek.
2009. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen formában találod rágósnak? Pl. ha a pörkölt akkor lehet nem omlós, ha nem főzik elég ideig, vagy ha pl. combból készül, mert az eleve szárazabb hús. Pörköltet jobb lapockából csinálni, és lassan párolni.
2009. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sehogy sem ízlik valamiért. Pörköltben az állaga jó, de az íze ott sem :S
2009. júl. 13. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!