Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A pékek esznek péksüteményt?...

A pékek esznek péksüteményt? És a Fornetti dolgozók Fornettit?

Figyelt kérdés
Nem kamu a kérdés. Mindig azt mondják, hogy „ha tudnád mi van benne, lehet meg sem ennéd”. Ők tudják kb. mi van benne, ezért kérdezem mennyire jellemző.
2012. júl. 18. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor pék voltam mindig ettük a péksüteményt. Nálunk volt olyan ami ha esetleg megsérült a sütőben vagy hibás lett kinézetre akkor azt már nem árulhattuk, így a miénk lehetett. Ha pedig megmaradtak még sütik, és olyanok amik nem valami tartósak és másnaposan nem volt érdekes még eladni azt be zsákoltuk és mindenki vihetett belőle annyit amennyit gondolt. Én így hordtam haza zacskószám a buktákat, kakaós csigákat, réteseket, igaz kenyeret, zsömlét, kiflit, nem vihettem. Én pontosan tudtam mivolt benne és megettem. Nálunk tartósítóból csak minimális volt benne, használtunk ízfokozót de azt is minimálisa, aztán semmi más olyat ami ártott volna. Ezek sem ártalmasak csak nem éppen egészségesnek mondható.
2012. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol gyártják ám undorító módon a dolgokat. Amikor azt mondják h ha tudnád mi van benne ott lehet beleköpnek, koszos helyen csinálják..... stb. És még az ilyen helyen dolgozok is megeszik amit csinálnak mert ők tudják h meik az amibe nincsen köpet meg hasonlók.
2012. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy idő után szerintem a hátuk közepére sem kívánják a péksüti szagát sem, annyit esznek belőle.
2012. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Én cukrászdában dolgoztam 3 évig. Hidd el h nem unja meg az ember. Legalábbis nem mindent. Egyszer ilyet eszik egyszer olyat. És még a harmadik év végén is imádtam a frissen sült pogácsa illatát :D
2012. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként néha úgy érzem, pályát tévesztettem. Ha pék lennék, biztos sosem unnám meg, itthon is sütögetek. Nagyon szeretem a péksütiket.


Engem egyébként nem riaszt vissza, hogy mi lehet a péksütikben. Mondanak ezt-azt más termékekre is, mégis jóízűen eszem meg.

2012. júl. 18. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!