Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más tapasztalta ezt már...

Más tapasztalta ezt már Fornettinél?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a sajtos pogácsát, de ahány Fornetti árus helyre mentem el, mindenhol más volt kicsit. Ahol lakom, a Coop-ban veszem, ott olyan átlagos ízű.

Amikor iskolába jártam, ahol leszálltam a buszról, ott egy bódéban árulták, az mennye ivolt. A CBA-ban sütött volt a legrosszabb Fornetti, de az iskolához közeli Fornetti sütödés bolt is inkább az elfogadható kategóriába tartozott.

Ennyit számít a sütés? (Hivatalos Fornettiárus helyek voltak, és Fornettit vettem nem mást.)


2012. júl. 18. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én még eddig nem jártam így. :-)
2012. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a nagy sajtkrémes rúddal tapasztaltam.Volt,ahol száraz volt,és majdnem ehetetlen,máshol meg isteni finom,ropogós,illatos...szerintem attól is függ,mennyi ideig sütik/milyen sütőben, vagy mennyi ideig áll sütés előtt. Sőt,meg merem kockáztatni azt is,hogy a frissessége is hozzátesz a dologhoz. Érdekes mindenesetre!
2012. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Coop, CBA stb.. ilyen helyeken szerintem máshogy csinálják és nem az igazi fornetti, hiába van kiírva hogy fornettis, ha igazit akarsz enni akkor azt csakis a fornettis boltokban ehetsz :D meg nálunk még a tescoban is az igazi fornettit árulják
2012. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokat számít a sütés is, és vannak még más fontos szempontok is. Nem mindegy, hogy milyen sütőben sütötték, lassú tűzön vagy nem, mikor sütötték, ezáltal mennyire friss. De az is fontos, hogy a liszt milyen volt, a tojás mennyire friss, a sajt milyen minőségű stb.


Ezért lehetnek ilyen eltérések fornetti és fornetti között.

2012. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A Fornettis boltban sem volt olyan jó mint a Fornettiket áruló bódénál vagy a Coopnál. De az is Fornetti volt, ez biztos.

De szerintem fagyasztva süti mindegyikük (a bódénál és itt a boltban biztos) és mivel a Fornetti nem bízza a véletlenre, szerintem eleve a gyárból csomagoltan küldik ki mindenhova. Szóval ugyanaz a liszt, margarin, stb kell hogy legyen.

Én mindig frissen vettem, ha kellett megvártam, hogy épp kisüljön, szóval friss is volt mindegyik.

2012. júl. 18. 13:45
 6/8 kalifaszi guszti ***** válasza:
34%
ne egyél ilyen vackokat
2012. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy fagyasztva sütik, anyum is fornettisnél dolgozik. Sokat számít a sütés, ha túl sokáig marad benn, akkor kiszárad. Minden terméknek meg van a maga sütési ideje és hőfoka, azt kell betartani ahhoz, hogy tökéletes legyen. Anyum jól meg tudja sütni :)
2012. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy melyik programon sütik... Ezek a kemencék be vannak programozva a fornettikre, és mindegyik fornettinek más és más a sütési programja. Teszem azt, a nagy sajtos rudat nem süthetem együtt a túrós fornettivel mert más lesz az állaga :)

Gondolom ezt nem mindenhol tartják be :)

2013. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!