Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy ismert áruházban vettem...

Egy ismert áruházban vettem tortát. Két nap után bepenészedett. Ilyenkor lehet reklamálni?

Figyelt kérdés
A címke szerint még két napig ehető lenne. Első nap ettünk belőle. Ma amikor kivettem a hűtőből penészes volt.

2012. júl. 20. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
A cimkén megadott idö a BONTATLAN csomagolásra vonatkozik, megkezdve már nem érvényes rá.
2012. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen termékekre általában nem nem a bontatlan csomagolásra vonatkozik a szav.idő,ha nem arra ,hogy a termék addig fogyasztható.Én is vittem vissza már bontott ,le nem járt de még sem fogyasztható terméket.És ki is cserélték.
2012. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért tudasd az áruházzal milyen jó terméket árulnak, max tedd fel a homárra, hadd tudják mások is
2012. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ez érdekes.nálunk folyamatosan az van kibontok egy csomag szeletelt parizsit,és hiába van rajta h még 6 napig jó,kibontom és már másnap az elsőnek változik a színe.
2012. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
CSAK a bontatlan csomagolásra vonatkozik a szavatosság.
2012. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy változik a színe a levegőtől van. Mivel a legtöbb csomagolt felvágott védőgáz alatt van és ha a levegő éri hamarabb oxidálódik.Ezért tesznek antioxidánst hozzá.
2012. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság...,ne vegyél soha tortát áruházban!És igen a bontatlan csomagolásra vonatkozik a szavatosság,ahogy itt már írták.Néha csak úgy kíváncsiságképpen meg szoktam nézni,hogy miből áll össze egy torta a multikban....,hát kösz de inkább nem ennék belőle:D Lehet a cukrászdában drágább viszont minőségibb!
2012. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
éppenséggel a tortát nem hiszem, hogy légmentesen szokták lezárni, így teljesen mindegy, hogy bontott a csomagolás vagy nem, ugyanaddig kellene bírnia.
2012. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, a torták rendszerint helyben készülnek és nincsenek légmentesen lezárva!

Én is vettem az AUCHAN-ban (én leírom) oroszkrém tortát, ami felbontás nélkül másnapra kibontás nélkül is megzöldült (holott még 3 napig volt szavatossága!).

Gondolom nem egyszer címkézték át a dolgoók, hogy többet lehessen lopni!

:(


Kétszer vettem ott tortát először és utoljára!

2012. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
olyan gusztustalanok ezek a tescos meg sparos meg áruházas torták... Kinézetre tök szép,aztán olyan undorító íze van fúj,ki nem adnék érte pénzt.
2012. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!