Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi annak a cola szörpnek a...

Mi annak a cola szörpnek a neve, amit nagy italadagoló gépekbe raknak bele? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Italadagaoló automatákba kisebb kartondobozos, zacskós "szirupokat"szoktak rakni és a gép összekeveri szódával ezt a szirupot vagy szörpöt. Mcdonaldsokban ilyen üdítő csapolók vannak és van töb féle: fanta, sprite, coca-cola, sima szóda, stb... Nem találom sehogyan, hogy a sprite szirup mennyibe kerül egy ilyen kis kartonos dobozzal... A nevét tudnám és akkor rákereshetnék, hogy mennyibe kerül. Előre is köszönöm a segítséget.

#ital #ár #Sprite #Fanta #Coca-Cola #szirup #italadagoló #italgép #csapoló gép #üdítőcsapoló
2012. júl. 23. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ezeket keresed :) 1800-1900 között vannak de 1:19 hez az adagolásuk (asszem).

2012. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezeket én is megtaláltam :) Én olyat keresek, amiket nagy italkereskedések árulhatnak büféknek, éttermeknek. Kisebb méretű kartonból készült dobozokban vákuumos zacskóban van benne a szirup... Ilyesmit keresek...
2012. júl. 23. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A kartondobozos szörpnek "Cornélius" a neve.Ez tuti,ezt használtuk évekig,míg büféztünk....
2012. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem a cornéliusra és találtam képet, sajnos árat nem. Kb 3-4-5 literes lehet az a méretű szörp/szirup, amit keresek. Esetleg, ha valaki tudja, mennyibe kerül kb, segítsen. Köszönöm!
2012. júl. 24. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
A Cornélius a gépnek a neve.a szörpöket kizárólag az üdítőgyártóktól lehet venni.Coca cola,pepsi...Sprite esetében coca cola.
2012. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A cola szörpnek a neve Coca-Cola vagy Pepsi.

A Coca-Cola Company gyártja.

Ugyan ebből a szörpből, sűrítményből készül a pet palackos boltban vehető italok is.

Szerintem magán embereknek nem nagyon adnak el szörpöt, max ha nagy mennyiségben veszel tőlük.

Írj nekik e-mailt és kérdezd meg tőlük!

2012. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A szirup neve Postmix
2017. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!