Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik kávézó árai a legkedvez...

Melyik kávézó árai a legkedvezőbbek? Starbucks, Coffee Heaven, Costa Coffee, Coffeeshop Company? Főleg a fogd és vidd kávék érdekelnének!

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Starbucksról tudok neked nyilatkozni. Van kicsi, közepes, és nagy kávé, én nagyot ittam a múltkor, ami egy cappuccino volt 1100 ftot fizettem érte, úgy h vanilia szirupot is kaptam bele. Nagyon finom, és ahhoz képes h csak egy cappucino volt, elég erős, ráírják a pohárra a neved stb, szóval én szeretem, csak drága. Többiről sajnos nem tudok semmit :(
2012. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsóbbat akarsz amúgy akk ott vannak a mcdonaldsos kávék, ott csak forrócsokit ittam még, vmi kétszázvmennyi forint volt, az is "fogd és vidd" :)
2012. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Durva, hogy 1100 forint, mármint a keresetekhez képest irtó sokan tűnik. Persze, nem fogják 230 forintért adni azt a cappuccinot a magyaroknak, amit Londonban 2.30 fontért, de akkor erről is elmondható, hogy itthon ez is drágább, mint kint, mert akárhogy számolunk, 2.30 font kevesebb, mint 1100 forint, hanem 805.
2012. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Angliában a bruttó minimál órabér - igen sokan ennyit keresnek - 6.08 font, a tall cappuccino pedig 2.20 font, tehát még a netó minimál órabért nézve is több mint kettő ilyen ital vesz az ember. Itthon 1100 forint ugyanaz az cappuccino. A nettó minimál órabérből csak a papírpoharat kapja az ember.
2012. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Baromi drága a starbucks. Főleg h a nagy cappucinora asszem vmi 800 ft volt kiírva, kértem bele vanillia szirupot, az összeg egyből felment 1200 ft-ra. A szirupot mellesleg nem is éreztem benne.
2012. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tmeaaa válasza:
Árban majdnemhogy ugyan ott vannak ezek a helyek, attól függ, mit választasz.Nekem inkább két hely minőségéről lenne véleményem. A Starbucksbanm csak vizezett Sz*rokat lehet kapni, semmi íze nincs, tipikus amerikai kávé, sokan a nagy hűhó miatt vannak oda érte. A Costában minőségi kávékból készítik az italokat 6 féle kávészem keverékéből, harmónikus ízvilága van a kávéknak, érezni az igazi kávé ízt! Csillagos 5-ös!
2013. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!