Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek a joghurthoz, ami...

Mit egyek a joghurthoz, ami nem hizlal?

Figyelt kérdés

Másfél hete kezdtem el diétázni.Mindennap megeszek egy 500g-os natúr joghurtot,csak az a baj, hogy csokis keksszel.Másképp nem tudnám megenni,így meg nagyon szeretem.Mivel helyettesíthetném, ami nem "káros"?

(nem is gyümölccsel szeretném,azt amúgy is eszek)



2012. júl. 24. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Müzlivel, vagy zabpehellyel , de semmi esetre ne csokiskeksszel, mert oda a diétád.

az említettekből is csak kevés, egy-két kanál, hogy ne legyen üres a joghurt, és egészségesek is.

2012. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Más pedig nem nagyon van. Mondanám a reggelizőpelyheket, de sajnos a wellness-fittness típusúban is rengeteg a cukor. Akkor is, ha pl. teljes kiőrlésű. De a csokis keksznél pl. jobb lenne. De nem igazán jó.

Én gyümölccsel szoktam enni.

Vagy... egy nagy tányér salival, de ahhoz sok az 500 g.


Minek is az 500 g? Szerintem használhatnád ésszerűbben is az 500 g + csokis keksz kalóriáit...

2012. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg belekeverni igazi vaníliát.
2012. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
én mondjuk a gyümölcsös joghurtba szoktam turót,de lehet fahéjat kis mézet is rakhatnál.
2012. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sovány kakaópor

mézes piritós

méz/lekvár

kóksureszelék

zabpehely

aszalt/friss gyümölcs

magvak

fahéj/vaniliaaroma

zabpehely

korpovit keksz, abonett, kétszersült

túró+joghurt+alma+fahéj-a a legjobb:)

2012. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmmm:) köszi a válaszokat,azt hiszem most már tudok miből válogatni(:
2012. júl. 24. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok az az 500g-os joghurt. Én 125g-osat szoktam enni, pl. Könnyű és finom gyümölcsjoghurtok, vagy Norbi Update puding. Ezekhez általában zabkorpát és/vagy zabpelyhet keverek. Nagyon finom!!!
2012. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!