Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Segíte_nétek? (többi lent)

Segíte_nétek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam jövő héten egyik nap meglepném barátomat, keveset találkoztunk mostanában mert látástól mikulásig dolgozott, nem lakunk együtt...még...:) De tudom hogy nagyon szeretné ha egyszer meglepném őt:) A terv már megvan az egyéb dolgokra, de kaja ötletem semmi :D Vagyis Milkacsokis süti az okés, valahogy kidolgozom, mert a recept a fejemben már megvan :D

De főétel ötletem semmi :S Mivel nagy húsimádó, húst hússal, ezért az jutott az eszembe hogy baconbe tekert sajttal töltött csirkemell...vagy vörös hús is jó hozzá? :)

Van valami ötletetek?? :D Pasik válaszát is várom, hogy Ők minek örülnének egy ilyen alkalomnál :D

Több mint egy éve együtt vagyunk és nagyon imádom :)

19/L



2012. júl. 26. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami egyszerűt csinálj, olyat amit nagyon jól el tudsz készíteni.Aranyszabály, hogy soha nem akkor újítunk, amikor nagyon jól kell sikerülnie mindennek.:)
2012. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jogos :-)))
2012. júl. 26. 22:09
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy "rántott dolgok" tállal nem lőhetsz mellé. Rántott comb, szárny, mell, esetleg sajt, máj amit gondolsz. Mellé meg mondjuk kétféle köret pl krumplipüré, meg zöldséges rizs, meg legyen vmi saláta is:)
2012. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

A csirkemellet felejtsd el. Nagyon száraz,alig lehet lenyelni.

Inkább karajt vagy lapockát csinálj sajttal töltve,baconba tekerve.

2012. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Tééényleg a lapocka eszembe se jutott!:)

Ááá köszönöm az eddigi ötleteiket, istenkirályok vagytok :)

2012. júl. 26. 22:32
 6/21 anonim ***** válasza:

gyümölcskrémleves

ananászos csirkemellragu rizzsel

2012. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha te alig bírod lenyelni a csirkemellet, akkor nem jól készíted el... Egy hirtelen kirántott csirkemell csík finom omlós.
2012. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár lány vagyok, de nálunk nagy kedvenc a mátrai borzas, cordon bleu, és a sima rántott husi :)
2012. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

csinálj cigánypecsenyét,nem lehet elrontani és én páromnak a kedvence:)


ez a recept original:


[link]

2012. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A mátrai borzas itt is kedvenc :)

Na majd összedobok vmit az általatok felsoroltakból és beszámolok :D

Köszönök mindenkinek mindent, a zöld kezecske mindenkinek ment:)

2012. júl. 27. 05:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!