Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyna kell piskóta masszát...

Hogyna kell piskóta masszát kenni? Video linket tudtok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 15:11
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
lapra gondoltam természetesen
2012. júl. 27. 15:12
 2/26 A kérdező kommentje:
és persze nem kanállal hanem kenőkéssel :D
2012. júl. 27. 15:21
 3/26 A kérdező kommentje:
*jav.: négyszögletes vagy téglalap alakú és kör alakúra gondoltam
2012. júl. 27. 15:29
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

ebbe semmi bonyolúlt nincs! lehetőleg hosszú kenőkést válassz,és próbáld meg az "élével" kenni.


a masszát előszőr a tepsi közepére öntsd,és a sarkokra kend a masszát,majd símitsd el egyenletesen

2012. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
kör alakúnál meg nem gond ha nem teljesen kör,mert utólag bármivel körbevághatód,vagy eleve tortakarikában sütöd ki
2012. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

hát ha úgy akarod csinálni mint a cukrászok akkor rengeteg ygakorlás kell. Nem olyan egyszerű ám az mint ahogy sokan gondolják meg ahogy a háziasszonyok elrendezik.

Nekem is nagyon sok időbe telt megtanulni tökéletesre kenni a piskótát.

Videót sajnos nem találtam

2012. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Habkártyával is lehet. Piskótatekercset szeretnél? Ahhoz a sütőlapra teszel egy sütőpapírt, beleöntöd a masszát és szétkened vagy a habkártyával, vagy egy széles kenőkéssel, mintha a kenyeret vajaznád. Utána mehet a sütőbe. Kerek formához talán jobb a habkártya, mert az kisebb és jobban belefér a kerek tortaformába.
2012. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#6 mennyi ideig tartott míg megtanultad? tippre kb. hány db után?
2012. júl. 27. 16:02
 9/26 anonim ***** válasza:
nem emlékszem már h hányszor próbáltam meg, csak arra h egyszer otthagytak a felsősök h csináljam meg, addig sehova nem mehetek. Na akkor egy jó darabig szenvedtem vele. Nagy nehezen sikerült. Aztán már szépen beletanultam és egyre könyebben ment
2012. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
hány éves voltál? :)
2012. júl. 27. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!