Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meddig les Monster - Rehab...

Bycube kérdése:

Meddig les Monster - Rehab magyarországon?

Figyelt kérdés
Ez most csak egy limitált akció, vagy marad már a boltokban?
2012. júl. 27. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hol lehet kapni? Bocsi, hogy off.
2012. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
British Store-on kívül is lehet kapni valahol? MUTASD :D
2012. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

remélem sokáig xD

én a cba-ba és a real-ba láttam a Balatonparton:D

2012. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Balaton körül szinte minden kisboltban láttam, de én speciel Béla bánál vettem Keszthelyen :))
2012. júl. 28. 16:55
 5/16 Krobot válasza:
Ez nem limitált széria tehát nyugi nem fog elfogyni, csak még viszonylag új és még nem kapni olyan sok helyen:)) Amúgy egyre több helyen kezd elterjedni(én pl ma vettem egyet Soroksáron.) bár még a nagyobb üzletláncok mint tesco vagy auchan még nem ért el de hamarosan ott is lesz!!
2012. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Székesfehérváron hol lehet ilyet kapni?
2012. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez milyen ízű egyébként, mit kell tudni róla? :)

Esetleg a nevéről valami info, hogy honnan kapta?


Mellesleg azt sajnálom, hogy most mindenki ezzel pózol fészen... érdekes módon nekem hasonló pl. a Khaos-al meg se fordult a fejemben, pedig az valószínűleg sose lesz itthon kapható...

2012. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na azóta már ittam párszor, tényleg elég sok helyen lehet kapni. BP-en az Urániánál van egy nagy éjjelnappali, ott 329 mindegyik Monster.

Szóval ez azért Rehab, mert "rehabilitál". Igazából meg ugyanolyan hulladék nyilván, mint bármelyik energiaital. Szénsavmentes, van benne tea, meg limonádé, az íze is teára hasonlít.


Amúgy a Khaos is finom, olyan mintha Monsterbe kevertek volna egy kis gyümölcsös Burn-t.

2012. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Semmiképp nem éri meg megvenni, olyan, mintha egy gagyibb ice tea-t inna az ember. Nem is értem, kinek jutott eszébe ilyet piacra dobni. Én csak a doboz miatt vettem 1-et.
2012. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elsősorban én is a doboz miatt vettem, mert gyűjtöm őket, de azért a hatóanyagok miatt nem épp ugyanaz, mint egy gagyibb ice tea. Ízre igen, de egyébként nem.
2012. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!