Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek eladó ruhaboltban?

Hogyan lehetek eladó ruhaboltban?

Figyelt kérdés
Menjek be az üzletbe és érdeklődjek állás felől, vagy az nagyon rámenős? Valakinek vmi tapasztalat?
2009. júl. 17. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eladói végzettséggel! Már rég nem elég, ha csak úgy keresel eladói munkakört. Sőt: még életrajzot is kérhetnek. Egy ismerősöm a napokban kapott kisegítői állást /ideiglenes!/ egy cukrászdában, de előtte önéletrajzot kértek tőle. És ez egy faluban történt!
2009. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
önéletrajz az oké. azom van, de van egy barátnőm, aki mindenféle végezettség nélkül ment el a Dockyardba. és másfél év után csak most tette le a bolti eladói képzést.
2009. júl. 17. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem ártana, ha álláshírdetésekre jelentkeznél, és nem csak úgy besétálnál:D
2009. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb akkor tették kötelezővé az eladóknak az eladói végzettséget.
2009. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Már nem annyira kötelező...

Nekem érettségim van+banki végzettségem, és én is eladóként dolgoztam.

A Dockyardba én is bementem vagy érettségi kell vagy kereskedelmi.

Ha sétálgatsz pl a plázákban van a kirakadtban tábla ha kersenek valakit. én is ezt csináltam.

2011. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!