Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az, amiből bármikor bármenn...

Mi az, amiből bármikor bármennyit képes lennél megenni?

Figyelt kérdés
Mondjuk, van egy nap, amikor bármit megehetsz és bármennyit - semmi negatív hatása nem lesz. :D Naa?
2012. aug. 4. 00:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
MILKA CSOKIII. (L) *-*
2012. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
rakott húszezres
2012. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Somlói galuska a kedvencem, de egynél többet nem bírnék megenni egy nap abból sem.
2012. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi hatása nem lesz, akkor mekis kaja. De azért _bármennyit_ semmiből nem tudnék megenni, 3-4 hamburger, 1-2 nagy adag sültkrumpli és egy karamellás fagyi szerintem bőven elég lenne.
2012. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
100%
Vega pizza
2012. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs olyan, mert ha megtelik a hasam, nem vagyok képes többet enni, inni.
2012. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 sippara ***** válasza:
100%

Rántott sajt (szigorúan rizzsel, tartárral), milánói (rengeteg reszelt sajttal), francia rakott burgonya (rengeteg besamellel), hortobágyi palacsinta (tejföllel), párizsi csirkemell (csak ha én készítem - nagyon "dilis" vagyok, ha húsról van szó), házi calzone (szintén saját), hagymás rostélyos (szintén saját), majonézes cékla, majonézes kukorica, házi hamburger (szintén saját)...


Basszus, de éhes lettem O.O

2012. aug. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nagyon sok olyan van!:D De először is,zsenge főt csöves kukorica,finom omlós forró kirántott csirkemellfilé,töltött csirke,rakott karfiol,valamilyen gyümölcsös tejszínes fagyi,máglyarakás,és a gyümölcsökből is van néhány,amelyikből bármennyit,pl a banánból,barackból,sárgadinnyéből,szőlőből,némelyik szamócából is.:)
2012. aug. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem a töltött paprika, a rakott krumpli, a zöldborsó főzelék, az aranygaluska, a sült krumpli, a pizza, a csokis palacsinta, a hamburger, anyu spenótja, makaróni, disznópörkölt orsótésztával, krumlipüre fasírttal, fagyii és rengeteg chips!:DDD

És nem! Nem vagyok kövér!:D Csak egyszer élünk.. Adjuk meg a módját..:D

2012. aug. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
"kivagy éhezve" lehet diétázol....
2012. aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!