Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom a mézes-mustáros csirke?...

Finom a mézes-mustáros csirke? És egészséges?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Finomnak finom, de hogyegészséges lenne-e, talán a méz miatt.
2009. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A csirkehús egészséges, a mézes mustáros csirke pedig finom. A zsíros, nehéz ételeknél sokkal egészségesebb.
2009. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon fincsi!!! Én egyébként is szeretem a mézes húsokat. (pl: fokhagymás-mézes csirke)

A csirkemellfilé egészséges, a méz egészséges, a mustárt nem tudom, de nem hinném, hogy baj lenne vele. A köreten is múlik, hogy milyen. Rizzsel finom, és egészséges, sült krumplival már nem igazán... :)

2009. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Mi rizzsel szoktuk csinálni nagyon finom azt nem tudom, hogy egészséges-e de ártani nem fog az biztos.
2009. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is finom.Ha arra akarnánk vigyázni,hogy az okosok szerint mi az egészséges és mi nem,éhen halhatnánk.Hogy mit tartanak egészséges ételnek, mindig változik..Szerintem változatosan,mértékletesen kell enni,és akkor egészségesen élünk.
2009. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!