Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen szert tudtok nekem...

Milyen szert tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
ez most hosszú történet.. de olyan szer kéne ami mérgező ..tudtok nekem mondani olyan szereket?? nem patkányfogóra meg ilyenekkre vok kiváncsi gyógyszerek vagy szirup vagy iylenek..köszi..
2009. júl. 19. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem moderálják ezt a kérdést, mivel bármire is kéne, tuti nem normális dologra használnád. Sőt!
2009. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ez nem olyan..am meg nem nekem kéne..kémiára járok és kisérletezni akarok..és a kémia tanárom rám tukmálta h magamtól mondjak neki.. ez tényleg nem olyanra kéne..eszem ágában sincs.:)
2009. júl. 19. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor hosszan irj, van időm, kivárom. Csak hihető legyen, a kémia tanárnő már eleve nem jön be, iskolaszünet van, emlékszel? Beszélgessünk, nem ártana bejelölnöd, vagy megadnod a privát e-mail cimedet. Azt hiszem vagyunk többen is, akik szivesen segitenek!
2009. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem nincs időm..csak annyi h buktam..:S ebbe mi a hihetetlen?:S
2009. júl. 19. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

ez lehet hogy nem sokat használ neked de a kálium nagy mennyiségben mérgező

gyógyszerek pl demerol de minden mérgező hogyha nagy mennyiségben használod!

2009. júl. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!