Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon a sárga, zöld,...

Magyarországon a sárga, zöld, kék monstereket kívül lehet kapni másmilyet? Ha igen, hol, és milyet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

igen,az a neve hogy rehab.szerintem kb bárhol lehet,ahol másik fajtát is.

teás-limonádés íze van,és szénsavmentes.szerintem olyan mint a citromos icetea:D

2012. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát itt sehol sem kapható, csak az említett 3 fajta
2012. aug. 7. 20:03
 3/9 anonim válasza:
Pont most vettem az Interspar-ba Rehabot (tea + lemonade + energy), egész jó, de szénsavmentes. Csak rápillantottam az árára, asszem olcsóbb, mint a többi monster, olyan 380 (a többi fajta 400 nálunk). Szerintem érdemes benézni, mert néha-néha próba jelleggel behoznak 1-1 új fajtát, hogy veszik-e. Elég kevés volt, a többi viszont raklapokkal áll ott.
2012. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Amúgy tényleg ice tea (vagy inkább zöld tea) íze van. Kipróbálni jó volt, de többet nem veszek, inkább a simát.
2012. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Rehab arra való, hogy rehabilitál.

Szóval másnaposság után kell inni ezt az italt és rendbe tesz.

Ez nem arra való, hogy csak úgy igyad.

2012. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A Rehab arra való, hogy rehabilitál.

Szóval másnaposság után kell inni ezt az italt és rendbe tesz."


El ne hidd már ezt a baromságot...

2012. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát dehogynem. Rá van írva a dobozára is. Meg a honlapjukon is. Én a Sparban vettem.

Persze meg lehet kóstolni mert olyan mint egy limonádés, teás üdítő. Nekem ízlik! :)

2012. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hát dehogynem. Rá van írva a dobozára is."- há dikk és akko azt má' el is ke hinni...


Én múltkor vettem, előző nap úgy be Whiskey Energiaitaloztam hogy valami gyalázat, aztán másnap kora délután ittam egy rehabot még is egész este olyan voltam még mint a mosott szar...

nőj már fel, nem kell mindent elhinni amit leírnak.

2012. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt is le szokták írni, hogy alkoholt és energiaitalt nem iszunk egyszerre. Ezért voltál mosott szar és ezért nem használt neked.
2012. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!