Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kaphatok reális áron (nem...

Hol kaphatok reális áron (nem 200 ft/ liter) NEM hőkezelt teljes tejet budapest környékén? Pár 10 liter kellene.

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A 200 drága???? Vegyél szlovák tejet 135-ért az Osanban....

sztem a minőségi VALÓDI tejért nem sok 200 ft.

2012. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De igen sok, ha a termelőtől veszed, és nincs csomagolva, hőkezelve, szállítva, reklámozva, stb. Egy liter termelői tej önköltségi ára 90 ft alatt van. Ehhez képest a 200 ft rablás.
2012. aug. 10. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így nézzük tényleg drága..,de viszont ha nem ennyiért adnák akkor nem érné meg nekik árusitani.
2012. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetro ***** válasza:
100%
piacokon lehet kapni. 200-220 ft. lehet ebből a tej csak 100 ft ebből. de valaki vár téged, bérel egy üzletet, odaviszi neked... autózz el minden reggel bugac pusztára, és vegyél ott tejet. de annyit vegyél naponta, hogy belőled megéljen a termelő, és ne kelljen felhordania a piacra...
2012. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 150 Ft a termelői tej. Automatából sem több 160 Ft-nál. Ez Pusztaszabolcs környéke, itt van egy nagy marhagazdaság, onnan van nagyon finom tej.
2012. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hencida tej. 140-150 körül van az Üllői út mentén több automata is (változó az ár, gondolom attól függ, kivel hogy sikerült megegyezniük). [link] és [link] Az Ecseri útnál szintén a pékségben, XIX. kerületben a KOssuth téri piacnál az Üllői úton a pékségben. Sajnos nem működik az oldaluk, azon fent volt térkép az automaták helyéről.
2012. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Még egy eszembe jutott, a Gilice térnél a XVIII. kerületben, szintén a pékség előtt. Azt elfelejtettem írni, hogy vigyél magaddal üveget, amibe töltöd.
2012. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tippeket! Énis úgy gondoltam, hogy magam megyek érte, saját kannákkal, akár automatához, akár a tehenészetbe. Ezért is pest megyei termelőket keresek, elsősorban észak-pest környékén.
2012. aug. 10. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!