Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az ember most hogy hogy nem...

Az ember most hogy hogy nem tudná megenni a nyers húst?

Figyelt kérdés

Régen ugye amíg az emberek vadásztak halásztak főleg az őskorban addig a nyers húst is fogyasztották, és nem lett tőle semmi bajuk.


Manapság, meg ha például megkérdezek vkit, h megenné-e mondjuk a nyers csirkemellet, akkor biztos baja lenne belőle. Az orvosok sem ajánlják.


Most ha eltekintünk a baktériumoktól.



Miért van az h manapság az ember már nem eheti meg azt gond nélkül, amit régesrég simán megevett??

Csak kíváncsi vagyok.


2012. aug. 12. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én volt már, hogy nyersen ettem húst, tojást és nyers vért is ittam.

Semmi bajom nem lett tőle, még csak rosszul sem lettem.

Egyszerűen csak vannak olyan emberek, akik nem bírják.

2012. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy az evolúció miatt módosult az ember emésztőrendszere a főzés miatt? És az ember sose volt kimondottan nyershúsevő már a fogazata miatt is azért is szorult rá a hús feldolgozására ugyanis a mammuthúst is pépesítették már nagyon régen.
2012. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal gyengébb az immunrendszerünk, egyrészt a sokkal sterilebb környezet, másrészt a kórokozómentes táplálék, harmadrészt a gyógyszerek és védőoltások miatt. meg azért is mert házban lakunk, nem barlangban.


Emellett ahogy írták is átalakult az emésztőrendszerünk is.

2012. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor én nem vagyok ember? Mert hogy minden további nélkül megeszem. :))))))
2012. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!