Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeptember 2-án be kell...

Szeptember 2-án be kell költöznöm a koleszba. Szeretnék vinni magammal minél több házi kaját. Mit vigyek?

Figyelt kérdés
Van ott hűtő de félek hogy ellopják mondták is a koleszba h nem nagyon használják a diákok a hűtőt Milyen kaját ajánlotok ami kb. egy hétig eláll és nem kell hűtőbe rakni?

2012. aug. 22. 22:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Egyik sem túl egészséges, mert ugye tele van tartósítószerrel.

De ugye: májkrém, löncshús, magyarán mindenféle konzervkaja.

Én a helyedben vennék egy lezárható tárolót és abban tartanám a kaját a hűtőben, ha ennyire félsz a lopástól.

2012. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyit amit nem baj ha el lopnak, gondolom nem egész héten azt akarod enni. Néha csinálj szendvicset, valami gyorskaját, melegszendvics stb... Viszel egy kis műanyag dobozba pl Hagymás húsit, esetleg azt is meg lehet oldani hogy hűtő táskát viszel tele jég akkuval és ha kienged akkor beteszed éjszakára fagyóba másnap meg vissza teszed :)
2012. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
* annyit csinálj ( kimaradt a csinálj)
2012. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.1. kommentelő:kifejezetten házi kajára gondoltam de azért köszi:)
2012. aug. 22. 23:16
 5/27 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, nem olvastam el rendesen a kérdést.
2012. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
én is 2.án megyek koleszba, és pont ugyanez a kérdés vetődött fel bennem, most fogytam 18 kilót és nem szeretnék egészségtelen táplálkozásba kezdeni, ezért házi kajákat akarnék vinni. Ez a zárható tároló ötlet nagyon hasznos volt.
2012. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
ez csak egy ötlet!! még nem voltam koleszba és szerintem már nem is megyek ,de ha mennék és lehet akkor vennék pl:. egy ilyen kis hűtőt [link] a szobába és akkor nem kell a közös hűtőt használnod ,és ebbe meg elférnek az otthonról hozott dobozolt kajáid , és szerintem nem nagyobb mint egy 55cm-es tv
2012. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én 1-én költözöm, de ezen én is gondolkoztam. Lehet veszünk olyan zárható minihűtőt (hacsak nem lopják el azt is kajástól), mert 8 emberre fog jutni 1 hűtő. Szabad kérdeznem melyik koliba mész? :D
2012. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
szerezzetek be valahonnan egy mini hűtőt , azt beviszed a szobádba és nem lopja el senki a kaját :D
2012. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
mármint egy régi tv nem a mai tv-k ami max 5 cm vastagXD
2012. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!