Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ajándéknak örülnétek a...

Bélus66 kérdése:

Milyen ajándéknak örülnétek a legjobban a rendelt pizza mellé?

Figyelt kérdés
akció ötletek esetleg szlogen ötletek egy pizzériának?

2012. aug. 29. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Üdv, írtam neked a múltkor weboldallal kapcsolatosan itt privátot, azóta sem küldtél sem mail-t, sem semmit. Vagy csak engem került el?
2012. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szia! szerintem csak téged mert pénteken küldtem mailt!!! de dobd el légyszi újra a mailod mert lehet rosszra küldtem!
2012. aug. 29. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én egy tűzpiros Ferrarinak örülnék a pizza mellé.. Komolyra fordítva egy jó hodeg sörnek( de ugye mivel nem csak 18 folott rendelnek pizzat ezt nem lehetne..)
2012. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Somlói galuskának, vagy feketeerdő-galuskának

(mazsi nevű cég gyártja, vagy az csak a fantázianeve, nem is tudom, nagykeráron biztos olcsó, mert 250 ft 250 grammja a Pennyben) Istenifinoman készítik!! Minőségi hozzávalókból.

Vagy mondjuk egy Kinder Buenonak. :)

2012. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kuponoknak/törzsvásárlói/egyéb kedvezményeknek.

(pl. 10 db kuponért egy alap pizza x számú feltéttel)


Kívánság pizza esetén 1 feltét ajándék (a legolcsóbb mondjuk)


3000 Ft feletti vásárlás esetén desszert ajándékba (ha más is van, nem csak pizza, pl. 2 db palacsinta, tiramisu, vagy valami)


Két db egyforma pizza vásárlása esetén 1250 Ft helyett 1100 Ft darabja (pl.)


X pizzafajtára 10-20% engedmény


3000 Ft felett ajándék üdítő


Ezek mind jó dolgok, általában az ajándék üdítőt választják a pizzériák, én viszont jobban örülnék valami kedvezménynek vagy inkább ajándék desszertnek, ha olyan a hely. Persze ezek csak alkalmi akciók lehetnek, másképp nme éri meg. 1-2 héten keresztül mondjuk.

2012. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, nyáron kifizetődő lehet még a jegeskávé/jegescsoki/jégkrém (akár x összeg feletti vásárlás esetén, akár x db és fajta pizza mellé csak). Télen meg tea/kávé/cappuchino, akár melegen, már lefőzve.

Két éve az egyik helyi étkezde csinált egy olyan akciót télen, hogy 2 héten keresztül minden "téli menühöz" (leves, második, desszert, ezekből azt hiszem 6 féle - lehetett bárhogyan párosítani) ajándék teafilter (5 db, gyümölcsös, fekete vagy zöld), vagy 0,3 l forralt bor.

2012. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Én a pizza mellé csakis egy fiatal, dögös, nagycsöcsű, hosszúcombú, kékszemű, hosszú szőke hajú ennivaló bombázónak örülnék. Fetéve, hogy egy akcióban is benne van. Bélus Úr! Írd meg kérlek privibe, melyik pizzériába, milyen telefonszámon tudom megrendelni?
2012. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

saláta is van?

akkor pl egy kefír ajándékba vagy valamilyen öntetpor


pizzához

jeges tea, kávé, üdítő, energiaital, jégkrém, csoki, desszert, túrórudi


desszerthez öntet, üdítő


menühöz, müzliszelet, ivőlé, tejszelet, túrórudi, puding-joghurt, gyümölcs, savanyúság, ketchup stb

2012. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az egyik pizzériában pl olyan van hogy minden pizzához lehet kérni üdcsit (mérettől függően, kicsihez dobozos, közepeshez fél literes, nagyhoz 2 liter) vagy pedig töltött szélt.
2012. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy akciós ár, vagy üdítő a pizza mellé. Vagy lehetne mindkét kedvezmény, és a vevő választhatna, hogy melyiket kéri.

Nagyon sokszor van, hogy szívesen innék egy pohár üdítőt a pizzához, de nincs itthon, a pizzériából pedig túl drága lenne rendelni. Tehát ahogy egy előző írta, pizza méretétől függően, különböző nagyságú üdítő.

De az is jó kedvezmény, ami nálunk van, hogy pénteken egyikben minden normál méretű pizza egységáron van, és nagyon kedvezőn.

2012. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!