Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Emlékszik még valaki a Bubbalo...

Anowind kérdése:

Emlékszik még valaki a Bubbaloo rágóra, az ICE BOB jégkrémre, Doktor Fruktor cukorkákra vagy a Garfield-es szeletes csokikra? Ti melyiket kóstoltátok már?

Figyelt kérdés
- Volt egy üdítő aminek a nevére sajnos már nem emlékszem mert már vagy 10-en akárhány éve volt a TV-ben! A reklám arról szólt, hogy láncfűrésszel vágták szét a gyümölcsöt és a végén háttal estek a gyümölcslébe. Esetleg valaki tudja mi volt ez? Mindig megakartam kóstolni :D

2012. aug. 30. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak a garfieldos csokira emlékszem, imádtam a sárgadinnyéset.Az én kedvencem a friutella volt.
2012. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A láncfűrészes üdítő a Tango volt. A legelső reklámjában egy narancssárga bőrű pasi odaszaladt egy csávóhoz, és összecsapta az arcát. Innen eredt a "Tango-pasi" kifejezés.
2012. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösziii :D Erre mindig kíváncsi voltam :)
2012. aug. 30. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
a Bubbalora emlékszem.fincsi rágó és közepében valami szörp volt.nagyon fini volt.sokat vettem olyat.
2012. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jaj ice bob...azon nőttem fel :D emlékszek szar volt a fagyasztónk,félig fagyott csak meg néha de istenem de fincsi volt:D

többi is rémlik,de ice bob az fontos eleme volt az életemnek:)

2012. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A bubbaloora emlékszem
2012. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Garfield csokit nagyon szerettem, azt a hangulat kedvéért visszahozhatnák :) A többi nem ismerős.
2012. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A töltött Bubbaloo rágó az nagyon nagy kedvencem volt! :) :D

Az Ice Bob jégkrémre így névről nem emlékszem, neten meg nem találtam róla képet.

A Doktor Fruktor sem rémlik névről és erre sem találtam képet. A Garfield-es csokira emlékszem és én is nagyon szerettem a dinnyéset.

Meg talán volt belőle málnás vagy epres az is jó volt még.

A Friutella-t is nagyon szerettem.

A Tango az most is van. De még Magyarországon nem láttam ilyen üdítőt.

2012. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Timi... válasza:

Az Icebob jégkrém doboza:

[link]

és a jégkrém csomagolásának formája pedig ilyen forma volt:

[link]

2014. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Timi... válasza:

A Tango cola pedig Angliában a mai napig népszerű.

kép: [link]

2014. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!