Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek suliba kaját? A...

Mit vigyek suliba kaját? A szendvicstől és a péksütiktől már rosszul vagyok.

Figyelt kérdés

Utolsó évem van a gimiből szóval már egy jó ideje,szendvicseket,péksütiket,fornetit vittem,de már szinte rosszul vagyok tőlük,leginkább meguntam őket..


mit vihetnék?? a suliba reggelizek fél 8kor és 3-4 ig bent vagyok..mikró,hűtő nincs :( ha lenne akkor egy szendvics reggelire és főtt kaja ebéd szünetbe de mivel nincs így csak olyan kaja jöhet szóba ami nem romlik hamar..


2012. aug. 30. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

dobj össze egy salit,vegyél hozzá boltba műanyag evőeszközt. Nem kell hozzá mikró,hidegen is finom mégha husi van benne akkor is.

Vagy csinálj házilag pizzát,hotdogot,hamburgert még este 1-2 napig ezek is elállnak és jóllaksz tőlük.

Esetleg szendvicsen is dobhatnál hogy rántott húsit raksz bele.

2012. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ja rántott húst már fel vettem a listára :D zsömlébe bele salátával és ketchuppal szeretem,azt még két egymás követő nap is megeszem :)

a sali és hús is jó,ez is jó lesz :)


anyum szokott sütni, házi pizzás és kakaós csigát abból is vittem mindig tavaly :D

2012. aug. 30. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:

franciasali virslikarikákkal, tojásrántotta, bundáskenyér


Joghurtos zabpehely bogyós gyümölcsökkel

1 pohár natúr joghurt + egy csésze zabpehely + 5 dkg bogyós gyümölcs (pl. eper, málna, áfonya)


[link]

2012. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi :P

na most már lesz miből válogatni :D

2012. aug. 30. 19:24
 5/8 A kérdező kommentje:
édes bundás kenyeret vmelyik nap kipróbálom,pont nincs itthon tojás :S majd veszek :D
2012. aug. 30. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bundáskenyér, sokat vittem suliba, csak szalvéta kell hozzá több, mert zsíros. Hamis hamburger is nagyon finom. Zsemlébe teszel hamburger húspogácsát, sajtot, salátát, piros aranyat, lila hagymát. Ezt folpackba csomagolod, és egy éjszakát a hűtőbe teszed. Reggelre össze érnek az ízek, nagyon finom, laktató eledel.

Ökörszem kenyér között: keményre sütött tükörtojást kenyér közé teszed. nagyon finom ez is. Pizza szeletet is csomagolhatsz, hot-dogot is készíthetsz. Nagyon sok minden van ami finom, csak időt kell a készítésére szánni.

2012. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

zsömlébe

körözött/sajtkrém+uborka

főtt tojás+paradicsom

rántott hús+ketchup+csalamádé

fasírt+csalamádé

tükörtojás+paradicsom

rántott sajt+majonéz+paradicsom

rántott cukkinikarika+majonéz

főtt hús+csalamádé

rántott hal+majonéz

paradicsomos tonhalkonzerv


zabkása joghurttal, gyümölcsök, müzliszelet, túrórudi, kefír, keksz


hidegen jó

túró, szilvásgombóc, derelye, nudli, gyümölcrizs, tejberizs, mákosguba, palacsinta, gofri, piskóta, rétes, táskák-bukták, pizza, rizs hússal, krumplipüré fasírttal, gyümölcsös piskóták, hotdog, gyümölcsszósz polentával vagy grízzel, káposztás, diós, mákostészta

2012. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Húú nagyon köszönöm!! :)

Na most már lesz mit kajálnom, igen vmelyiknek idő kell az elkészítéséhez,de a legtöbbet már elötte való nap el lehet készíteni :) reggel 5-6 percem van kaja csinálásra, vagy kapok a szülőktől pénzt akkor veszek péksütit..de msot már rászánom elötte való nap az időmet..

2012. aug. 30. 22:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!