Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fagyasztott gyümölcsöt lehet...

Fagyasztott gyümölcsöt lehet venni valahol viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
Eddig magamnak fagyasztottam, de elköltöztem otthonról, vennem kell. Hideg málna levest csináltam valamelyik nap, vennem kellett félkiló fagyasztott málnát, majdnem kilencszáz forint volt. Szerintem ez nagyon drága. Mindenütt ilyen drága? Legyen luxus a gyümölcs leves? :S
2009. júl. 28. 17:18
 1/2 anonim válasza:
Lehet a Lidl-be,de annak pocsék az íze.
2009. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én konzervből készítem a gyümölcslevest, ha nincs épp gyümölcsöm. Most pl. egy nagy csomag fagyasztott meggyhez és ringlószilvához tettem egy doboz őszibarackot, egy doboz ananászt, és így is nagyon finom lett. A két konzerv pedig nem igazán drága. Eperből is szoktam konzervet venni, ha nincs friss, kb. négyszáz forintra jön ki egy fél kiló. Szerintem málnából is akad.

Amúgy málnát Verőce környékén tudsz olcsón venni, azt le tudod fagyasztani. Kb. 800 Ft-os kilónkénti áron.

2009. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!