Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány fagyit esztek egy nap...

Hány fagyit esztek egy nap átlagosan?

Figyelt kérdés
Azért ide írtam, mert érdekelne, hogy kinek mi a szokása, mert én szerintem egy kicsit sok fagyit eszem, és kíváncsi lennék, hogy mi az átlag. :)

2012. szept. 5. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Idén nyáron kétszer ettem gafyit,2 gombócosat


Drága,és annyira nem finom.


inkább jégkrém,de az is csak nagy melegben

2012. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Pietrosol válasza:
100%

Szia!


Június-júliusban benyomok körülbelül 5 darabot!


Ez naponta ennyit jelent:0,0819672131147541!

2012. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy fagyit vagy jégkrémet! Bocsi, ha nem volt egyértelmű a kérdés, én a jégkrémet is fagyinak hívom. :)
2012. szept. 5. 12:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek, és fagyit nem lehet kapni. Legalább ahol én élek. Így többnyire jégkrémet szoktunk venni. Nem vagyok valami nagy jégkrém evő. Ha megkívánom akkor veszek 2-3 dobozzal is, Van amikor 1 nap megeszek 4-5 db magnum jégkrémet. Van amikor 2 hónapig semmit nem eszek.

Hétvégén ettem pisztácia- rózsa jégkrémet. De csak egyet mert nem ízlett nekem. (A fiúknak nagyon bejött)

2012. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fagyi: nulla az idén

Jégkrém: kb hetente egyszer

2012. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Antimod ***** válasza:

Egész pontosan 0 darabot, 0 grammot és 0 köbcentimétert.


Túl hideg nekem, érzékeny rá a fogam, szomjas leszek tőle, és sokallom is az árát.

Inkább valami 100%-os üdítő.

2012. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem eszek naponta, esetleg hétvégn egy alkalommal kb. 2-3 gombócot épphogy mennyire kívánom. A jégkrémet meg nem szeretem.
2012. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az idén még egyszer ettem 2 gombócot. Meg kellett nézni az újonnan megnyílt cukrászdát.

A cuki szép, a fagyi drága és nem is igazán volt finom!

2012. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

naponta kb 0,0000001 gombócot...Nem eszem mindennap fagyit, mért, van aki igen? :D

Ritkán szoktam, vigyázok az alakomra.

2012. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert mi mindig veszünk a Tescoban vagy Auchanban jégkrémet, nyáron mindig van a mélyhűtőben 8-10 db, úgyhogy én minden nap eszem, van, hogy 2-t, 3-at is egy nap. (ennek ellenére elég gebe vagyok, ilyen az alkatom, szerencsére nem vagyok hízásra hajlamos) Akkor ez soknak számít?
2012. szept. 6. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!