Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg kivonják a forgalomból...

Tényleg kivonják a forgalomból a szódáspatront? A magyar üzletláncban azt mondták, hogy igen! Igaz ez?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemrég láttam a kìnaiban és a spar-ban is. Azt nem tudom h tényleg kivonták-e és ezek csak a maradék készletek. Vagy már csak kevesebbett gyártanak bele az ásványvíz elterjedése miatt. De nyáron a német kauffland-ban is làttam új szifonos szódás üveget.

Talán ez is olyan mint a kotyogós kávéfőzőben a csere gumi. Vadàszni kell.

2012. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem a Liss-boltban, Pesten, a körúton (itt lakom mellette). Bár a forgalmuk az utóbbi években jelentősen lecsökkent, nincs ilyen tervük. Ezzel együtt, ahogy mondták, előfordulhat, hogy lesz olyan üzletlánc, amelyik már nem akarja tartani. De most nincs szó róla. Arról pedig, hogy teljesen kivonnák, végképp szó sincs.
2013. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!