Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szereted így a gombócot?

Szereted így a gombócot?

Figyelt kérdés

Régen pirított-cukrozott zsemlemorzsába forgatva ettem, de a pirított zsemlemorzsától ég a gyomrom, ezért nagyanyám darált-cukrozott mákba forgatja a gombócokat, a derelyét, és a nudlit is. Imádom, és nem bántja a gyomromat.

Van még aki így eszi?


2009. júl. 28. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálom:-))
2009. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom a prézlit,de a mákot sem szeretem,ezért cukrozott dióba forgatom.A núdlit pedig sajttal eszem.
2009. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mákos gombóc a közepén egy meggyel aaaa a világ egyik legfinomabb édessége :)
2009. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a nudlit csak mákkal ismerjük, a többit még nem próbáltam.
2009. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hmm ez így mákkal jól hangzik, holnap kipróbálom. Úgy szereted, hogy mondjuk túrós gombóc és csinálsz hozzá csokipudingot, és leöntöd? Úgy is fincsi, ha nem szereted a zsemlemorzsát.
2009. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
sztem biztos jó lehet! a mákos nudli is finom :)
2009. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Cukros dióba a túrógombócot forgatjuk, s lekvárt adunk hozzá. Mák a gőzgombócra megy. Morzsa meg a grízes tésztára, és ohne gríz :)

A teleki tótok vaníliaöntettel(puding), dióval eszik a krumplistésztás lekváros derelyét. A pörkölt után ugye, amire cm-es kockákra vágott nyers hagymát szórnak és zöldpaprika-karikákat.Nem is olyan müzlivel tömött nyámnyila legények!

2009. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én még így nem ettem,de kipróbálom.
2010. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!