Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mekkora pizza fér el a hátizsá...

Mekkora pizza fér el a hátizsákomba? SoS, nagyon fontos

Figyelt kérdés
az van, hogy van ezer forintos utalványom, azt szeretném elkölteni és venni szeretnék egy pizzát, de mivel a dobozt nem tudom hova rakni ott meg nem szeretném az egészet megenni így haza szeretném hozni, de mivel busszal megyek és sokan is vannak, nem szeretném ha az egész busz meg az ismerőseim ott néznének, meg jönnének oda hozzám. Szóval mekkora pizzát kérjek, hogy elférjen a hátizsákomba? Hány centis pizzát?

2012. szept. 6. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyszerű, kérj egy 32cm-eset, az a normális pizza méret, és kérd h szeleteljék fel, így el tudod szakítani és belerakod egy zacsiba
2012. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok helyen azt is kérheted hogy tegyék alufóliába. Viszel egy zacskót is a biztonság kedvéért és úgy összecsúsztathatod és bele is fér. Most ez táskafüggő is, kinek mekkora, milyen táskája van. Én pl. így csinálná, vagy vinnék ételhordót (olyan átlátszó dobozt, nem tudom hogy hívják, van nagyban is) esetleg még abba bele lehet pakolászni.
2012. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32 centis elfér függőlegesen, de az olyan prímán fel fog borulni :D
2012. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos nekem van egy 85 literes hátizsákom, ebben jól elhelyezve, számításaim szerint elfér legalább 60 pizza(32 centis), de talán 90(28 centis)is, de 30 biztos(60 centis). Neked mekkora hátizsákod van?
2012. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én hoztam haza hátizsákban már pizzát csak az volt a bibi hogy lemászott róla az összes feltét.szóval nem jó oldalt tartani a pizzát
2012. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
sulis táskám van 25 literes
2012. szept. 6. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
1000 magyar forintokból olyan 0,7-0,9 db 28 centis Margarita pizza jön ki a legtöbb helyen. Azt simán be lehet nyomni három falásra. És nem lesz mindened kecsöppp.
2012. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Én sem tudok ezer forintos pizzáról.
2012. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egész kérdést nem értem. Ezer forintból tényleg csak olcsó helyen lehet valami egyszerű pizzát venni. De nem is ez, mert lehet, hogy a kérdező hozzátesz még valamennyit. Hanem az, hogy egy doboz pizza nem ufó, hogy csodájára járjanak. Nem egy embert láttam már pizzás dobozzal, s senki nem foglalkozott velük.
2012. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 800 Ft-nál drágábban nem vettem még pizzát, pedig nem alap margaritát szoktam enni.
2012. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!