Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz? (Lent)

Szerintetek ez igaz? (Lent)

Figyelt kérdés
Miből készül a gumicukorka? Vágóhídi csonthulladékból készítik a zselatint, ezért ha ilyen szép színes gumicukorkát, vagy tortazselét látunk, jusson eszünkbe az eredete...

2012. szept. 12. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na és, legalább nem annyira "műanyag". Engem kifejezetten meglepett, hogy bőrből és csontból van. én örülök neki.
2012. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A párom Németországban vágóhídon dolgozott és mondta hogy tonna szám vitte a haribo a bőrkét.Akkor azt mondtam fuuúj de azért amikor eszem a gumicukrot nem ez jut eszembe.:)
2012. szept. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓhh nagyon sokminden van ám amiről ha tudná az ember h miből van akkor azt mondaná h fúúúj. De maradjunk csak ennél az anyagnál: tortákhoz és sütikhez is használják :D
2012. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Am a wikipédiát azért útálom és nem bízok benne mert ugye oda mindenki azt ír amit akar mert szerkeszthető. Sok ember meg mindent elhisz ami ott van. Pedig akár én is felmehetnék most és megírhatnám h Hitler valójában egy ártatlan kis bárány volt.

a belinkelt cikket ugyan nem olvastam el csak leírtam ezt h tudjátok hogyan álljatok ahoz az oldalhoz

2012. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!