Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kóstoltátok már a mézeskalácso...

Kóstoltátok már a mézeskalácsos ízű Pöttyös túró rudit? Ha már igen, nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Én most vettem egy 6-os kiszerelésben, szerintem elképesztő az íze!:)(Már ha lehet ezt egy túró rudira mondani.:))

Köszi a válaszokat!:D



2012. szept. 15. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ettem már, nekem is ízlett. Bár leginkább csak a simát szeretem, de ez jó :)

A mákos vagy milyen volt előtte, na az förtelmes.

2012. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk én a mákosat nem kóstoltam(nem is láttamxD), ez fincsi.:) Igazad van, a sima a legjobb(és a tejcsokis bevonatú).
2012. szept. 19. 06:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon finom! :)
2012. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én is kóstoltam, sőt a napokban minden nap veszünk, és nagyon finom. Kellemes, édeskés íze van, olyan igazi karácsonyi. Az ünnepekre majd kell beszerezni, remélem ez nem csak limitált kiadás lesz.
2012. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


De, ez sajna csak limitált...:( Rá van írva a 6-os csomagra, h limitált és télváró. Am, remélem én is, hogy karácsonyig azért lesz.:)

2012. szept. 21. 06:39
 6/12 anonim válasza:

Igen nagyon finom, és sajnos csak limitált. Tavaly az almás-fahéjas volt karácsony fele, már sajna azt se lehet kapni ://

A meggyes-mákos szerintem fincsi :D

2012. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon finom, képes lennék minden nap ezt enni
2012. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon finom és ami a pláne (nekem) m,hogy most nyertem vele egy pendriveot :)

Amúgy a meggyes mákos a kedvencem volt.

2012. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nagyon gratulálok hozzá!:) Am, meggyes-mákosról miért beszélsz múlt időben, még mindig árulnak?

2012. okt. 8. 06:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem tudtam,ém már sehol nem láttam.

A nyereményet meg okt.31. után 90. napon belül kapom meg,tehát CSAK lehet,hogy idén.

2012. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!