Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol fogadják el a chéque...

Hol fogadják el a chéque déjeuner ebédcsekk + -t?

Figyelt kérdés
Kifejezetten ebédcsekknek van írva és ott a + jel a végén, de nincs ráírva hogy hideg vagy meleg utalvány, csak zöldes színe van és van rajta ilyen halvány narancssárgás tányér, kés villa.

#ebédcsekk #elfogadóhely #melegutalvány #hidegutalvány
2012. szept. 15. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:

ez most hideg vagy meleg utalvány, illetve ebédcsekk az melegnek számít? mert zöldes színe van, az van ráírva h közétkeztetésnek minősülő szolgáltatásnál, munkahelyi étkeztetésnél, vendéglátásnál ill ételfogyasztásra vásárolt, és fogyasztásra kész ételeknél....

Zalaegerszegi tescoba illetve penny marketbe cba ba elfogadnák e

és lehetne úgy vásárolni mellé mondjuk nem ételt is, hogy csak mellé rakok pékárut, mirelitet vagy konzervet?

2012. szept. 15. 12:30
 2/6 A kérdező kommentje:

tesco, penny, lidle, mach (régi július mein), spar


ez hideg vagy meleg csekk, elvileg hideg azöld nem? vagy nem? mert akkor lehetne rajta szendvicset, zöldséget is venni, vagy mosóport is vehetek ha van mellette élelmiszer?

2012. szept. 15. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem scanneld be és tedd fel a képet valamilyen képhostoló oldalra(kepfeltoltes.hu pl.)a kép linkjét meg posztold be ide... akkor meglátjuk, s ha valaki látott már ilyet(bizonyára),akkor megmondjuk...


Látatlanba akármi is lehet, isten meg nem mondja...

2012. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

így néz ki



[link]

2012. szept. 15. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez sztem meleg utalvany. Itt meg talan fent vannak az elfogadohelyek. Csak kikerestem, nem neztem meg.
2012. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

A linket elfelejtettem.:)

2012. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!