Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti megvennétek egy pingvin,...

Réka SZJ kérdése:

Ti megvennétek egy pingvin, vagy mondjuk fenyöfa alakú poharat, jégkockatartót?

Figyelt kérdés
ti,én igen.
2012. szept. 15. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
nem, minek? én konzervatív vagyok, a pohár maradjon pohár alakú, a jégkockáim pedig kocka alakúak. Mikor másnál látok ilyen giccses cuccokat, mindig el vagyok ragadtatva, mert amúgy jópofák, de magamnak soha nem venném meg.
2012. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem vennék meg ilyet. a fura formájú bögréket tisztán tartani is nehéz.
2012. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Inkább vegyél kézművesboltban sima fehér bögrét és porcelánfestéket, és úgy készíts személyes ajándékot.
2012. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Én sem rajongok ezekért a giccses cuccokért a pohár tényleg legyen pohár alakú maximum egy kicsit eltérhet az alakja vagy lehet rajta valami minta és ennyi. Viszont ha jégkockatartóba vannak ilyen jópofa dolgok azokat megvenném mert jégkockát azért nem használ minden nap az ember én szerintem maximum nyáron amikor hideg frissítő italra vágyik és ennyi. Nekem régen volt amúgy kimondottan karácsonyra való tányérom meg evőeszközömön is karácsonyi minták voltak,o meg volt nekem 2-3 poharam amit még egyszer lomtalanításon találtam, azok olyan formájúak voltak mint egy sörös korsó de még is egy normál pohár méretű volt nagyon tetszett nagyon szép volt de költözés közben 2 össze tört egyet meg szerintem a régi albérletemben hagyhattam mert azt utólag pakolhattam be mert egy másik szobában volt és tudom hogy 1 kisebb dobozt ott felejtettünk aztán nem is került soha mert a főbérlő se tud semmiről, így annak annyi már. Azt viszont sajnáltam és persze sehol nem kapok.
2012. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Imádom a különleges poharakat. Biztos h megvenném, ha elérhető árban van, nem túl drágán. És a jégkockatartót is megvenném!
2012. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőt megvenném,ha nem lenne túl drága. Jégkockát nem szoktam készíteni soha,de a tartó praliné készítéséhez is jó. Amúgy pont valami hasonlót keresek :)

A pohár is jópofa lehet,szeretem a különleges,nem hétköznapi dolgokat így biztos azt is beszereznék. Kenyeret nem kér.

2012. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pohár nem kell, kockás izé jöhet :D
2012. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jégkockatartóban igen (olyan van is) poharat... azt hiszem nem. A fenyőfa alakút (nem is tudom elképzelni hogy az milyen lehet) ráadásul nem is lehetne tisztán tartani az ágak alakja miatt.
2012. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon antipraktikus (pl. nem lehet kipucolni), vagy drága, akkor nem. Amúgy imádom az ilyen biszibaszikat.
2012. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!