Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy rágó meddig jó még a...

Egy rágó meddig jó még a szavatóssági idő lejárata után?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a rágó is abba a kategóriába tartozik, amikre pusztán illemből írnak rá vmi dátumot, amúgy sosem romlik meg. Mert mitől romlana már meg, alapból nem tartalmaz semmi ehetőt, csak valamiféle műanyagot meg rákkeltő aromákat, amik a természetben nem fordulnak elő... max kiszáradhat, de azt érzed rajta, hogy nem a legkellemesebb csámcsogni rajta.
2012. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsonek igaza van...

DE!

Nekem van otthon 1 eves ragogumim,mert nem ragtam meg mindig el,es tegnap vettem belole egyet...

izre semmi baja,nem lettem tole rosszul,csak az elejen olyan kemeny,hogy "majd kitort a fogam" :D

2012. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dolgoztam élelmiszer iparban és közölném veletek , hogy a szavatossági meg lejárati idő az majdnem hogy tökmindegy

ugyanis az csak azt jelenti , hogy meddig szabad árulni

egy rágó esetében nyugodtan meg lehet enni utána is , csak már nem lesz olyan finom mint a lejárati idő előtt.

de semmi bajod nem lesz tőle

2012. szept. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!