Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A VII. kerületben vagy a...

A VII. kerületben vagy a Blaha környékén hol lehet jó hamburgert enni?

Figyelt kérdés

Itt mindenhol csak török gyros van... :)


Köszi!



#gyros #hamburger #Blaha Lujza #hol jó hamburger
2012. szept. 23. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

9. kerület - Mester utcától nem messze: Marika néni kávézója

Az agyam eldobtam, olyan jó hamburgert kaptunk és nagyon jutányos ár. Angyal utca 28.

2012. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy hatalmas az a burger, de azért az 1000 forint sztem túlzás, főleg hogy a legnagyobb része az a buci. Mire elértem a húsig, már jóllaktam a zsemlével... Ja és 1000 forint a titkos jelszóval az olcsóbb változat. Anélkül csak drágább. És ebben 3 féle hús volt, abból nekem egy volt ehető.
2012. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van hambi 500-ért is ott, akkora kb, mint a mekiben egy bigmac. Én pár napja ettem Marika néninél egy említett 1000 ft-os hambit, egy morzsa se maradt belőle.
2012. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Elmegyünk, megnézzük majd, jó helynek tűnik, ha nem is gyakran tudunk oda járni :)
2012. szept. 24. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!