Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Monster energiaitalban...

A Monster energiaitalban tényleg volt egér?

Figyelt kérdés
Láttam róla videót is, ez tényleg igaz?

2012. szept. 28. 10:58
 1/7 aspikami ***** válasza:
100%
50-50 % :D vagy volt vagy nem.Amúgy meg az egeret utána is bele lehetett rakni.Szóval nem tom, de nemhiszem, hogy ennyire nem ügyelnének a gyárban.
2012. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg egyszer meztelencsigát találtunk az üveges csemegeuborkában... Húúúha! Hidd el, minden üzemben történnek bakik.
2012. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fúúúúúúúúúúúúj :O :| :S
2012. szept. 28. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, azért Monster. Bár én meg nem innám soha többé, de nem az egér miatt, hanem, mert szerintem borzasztó íze van. (Én a Lidl-gazdaságos energiaitalt szeretem.)

Amúgy Tesco-s kenyérben is találtak már egeret.

2012. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyártási folyamatok során előfordulhatnak ilyen hibák.

Nem tudom mit esztek ezen a Monsteren, eddig egyszer ittam és ahhoz képest, hogy drága, még az íze is rossz. Vannak sokkal olcsóbb és jobb ízű energiaitalok is.

2012. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hááh én meg egyszer salátában találtam meztelen csigát :D majdnem meg ettem, mert salátát csináltam belőle és nem vettem észre, hát ige... amúgy nem hiszem, hogy volt benne, de ki tudja? én a spáros energiaitalt szeretem amúgy a kólásat :D az a legfinomabb
2012. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, előfordulhat bármi.

A kenyérben is szokott néha egér belesütve vagy más dolgok.

Sörben is előfordul egér.

Szerintem finom íze van a Monsternek!

2012. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!