Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vettem ma ilyen cserepes...

Vettem ma ilyen cserepes mentát. Hogyan használjam fel teához?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy készítek teát a szokásos módon és amikor kész dobok a bögrémbe egy megmosott mentalevelet. Az úgy jó? Azt szeretném, ha egy kellemesen mentolos lenne, mert amúgy is megfagyok fázva. Várom a tippeket :) köszi

2012. okt. 11. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfázásra annyira nem jó, inkább hasfájásra és szomjoltásra. A mentateának nincs mentolos íze. Egy bögrébe kábé hat-hét levelet tegyél, vízforralóban melegíts vizet, és öntsd a levelekre! Jó, ha tíz percet áznak a forró vízben, akkor kap a teát egy zöldes színt, és vedd ki a leveleket! Mézzel ízesítsd!
2012. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) és azt úgy nem lehet, hogy a már kész forró teát öntöm rá a levelekre, egy kicsit áll és kiveszem?
2012. okt. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!